Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 10.12.2018

840

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Вже сьогодні ви можете переглянути нашу нову підбірку актуальних вакансій на цьому тижні й обрати найбільш підходящу для себе. Вакансії від прямих роботодавців, з вигідними умовами праці та гідною заробітною платою. Ще вагаєтесь? Тоді вам варто ознайомитись з найкращими варіантами роботи в Польщі на цьому тижні.

Найпопулярніші вакансії в Польщі на цьому тижні

Працівник на автозавод Toyota

Хороша вакансія, яка підійде як чоловікам, так і жінкам до 50 років. Роботодавець працевлаштовує працівників навіть без досвіду роботи. Жінки займаються пошиттям автомобільних крісел, натомість чоловіки працюють на монтажі елементів до автокрісел. Роботодавець надає житло, яке оплачує вже сам працівник. В годину працівники отримують від 12-до 14 злотих, залежно від навичок та бажання працювати. В середньому в місяць можна заробити від 3100 до 3600 злотих.

Детальніше про робочий графік роботи:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-avtozavod-toyota

Працівник на сортування посилок

Роботодавець надає вигідну вакансію для чоловіків до 50 років, де можна в місяць отримати від 3300 до 3800 злотих. В чому полягає робота? В сортуванні, завантаженні та розвантажені посилок. Великою перевагою даної вакансії є безкоштовне житло та проїзд до місця роботи. Робота у дві зміни по 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Годину роботи роботодавець оплачує у 12 злотих.

Деталі роботи можна дізнатись тут:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-sortirovku-posylok

Працівник на склад автомобільних запчастин

Робота на складі автомобільних частин полягає в установці та прийомі деталей на виробничій лінії, упакуванні готових деталей. Працювати можуть як і жінки, так і чоловіки віком до 55 років. Робота 5-6 днів на тиждень. Житлом забезпечує роботодавець, сплачує працівник. Приємним плюсом даної вакансії є безкоштовний проїзд до місця роботи. Працюючи на цій вакансії, можна отримувати від 3000 до 3400 злотих в місяць.

Детальніше:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-sklad-avtomobilnyh-zapcastej

Працівник на автозавод на виробництво автокрісел

Хороша вакансія, яка не потребує знання мови та досвіду роботи. Робота на автозаводі, де потрібно виготовляти автомобільні крісла та крісла для спорткарів. Робота 5 днів на тиждень по 12 робочих годин у 2 зміни. За годину праці роботодавець платить по 12 злотих, а за місяць можна отримувати від 3000 до 3300 злотих.

Подробиці про умови проживання та доїзд:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-proizvodstvo-avtokresel

Працівник на виробництво деталей до автомобілів

Ще одна вигідна вакансія на автозаводі для чоловіків та жінок. Робота доволі проста, тому не потребує особливих навичок та досвіду роботи, всьому необхідному ви навчитесь уже на місці. Роботодавець надає безкоштовне житло, потрібно лише оплачувати комунальні послуги. В кімнатах проживають по 4-6 людей. Доїзд до місця роботи також безкоштовний. Роботодавець надає достатню кількість робочих годин – гарантовано 240-260 годин у місяць. В місяць працівники отримують від 2600 до 3400 злотих.

Детальніше про обов’язки:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-proizvodstvo-detalej-k-avtomobilam

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27