Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 13.03.2019

788

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Польща та Чехія – країни, які забезпечують українців робочими місцями з вигідними умовами праці та високим заробітком. Польські та чеські роботодавці пропонують чимало вакансій в різних містах Польщі та Чехії, однак не всі наші співвітчизники знають, який варіант роботи обрати за кордоном. Саме тому ми пропонуємо вам переглянути п’ять найактуальніших вакансій на цьому тижні в цих країнах.

Найпопулярніші вакансії в Європі на цьому тижні

Різноробочі на меблеву фабрику BERO в Польщу

На меблевій фабриці працівники працюють в цехах, де займаються комплектуванням продукції необхідними елементами, а також пакуванням. Проживання обійдеться в 350-400 злотих в місяць, житло облаштоване усім необхідним. Працівники працюють по 12 годин в день, 5-6 днів на тиждень. Для тих, хто хоче працювати більше, можна брати додаткові години праці. За місяць роботи працівники заробляють від 2800 до 3500 злотих.

Детальніше про вакансію:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-mebelnuu-fabriku-bero

Робочі на фабрику дерев'яних піддонів в Чехію

Хороший варіант праці, який підійде чоловікам від 20 до 50 років. Чоловіки повинні виробляти дерев’яні піддони, займатися обробкою та комплектуванням деталей. Житло надається роботодавцем, а оплачується працівником. Робота по 12 годин на день, 6 днів на тиждень, є один вихідний. Також є можливість працювати без вихідних та брати додаткові години. На меблевій фабриці працівники отримують від 1100 до 1300 євро в місяць.

Інформація про проживання та проїзд тут:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabocie-na-fabriku-derevannyh-poddonov

Працівник на виробництво керамічної плитки в Польщу

Ще один вигідна пропозиція роботи для чоловіків на цьому тижні на виробництві керамічної плитки. Великою перевагою є те, що роботодавець безкоштовно надає житло. Квартира або хостел з усіма необхідними умовами, в кімнаті проживають по 3-5 людей. Доїзд до місця праці також безкоштовний. Графік роботи позмінний, зміни по 12 годин в день. За місяць праці можна отримати 3400-3600 злотих.

Детальніше про обов’язки на виробництві:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/pracivnik-na-virobnictvo-keramicnoi-plitki

Працівники в McDonalds в Чехію

В McDonalds працюють чоловіки та жінки від 20 до 50 років. Щоб працювати в закладі швидкого харчування, досвід роботи не потрібен. Працівники готують продукцію харчування, прибирають кухню та зал для відвідувачів. Проживанням забезпечує роботодавець, оплачує працівник. Місце роботи знаходиться поблизу місця проживання, тому не доведеться витрачати зайві кошти на проїзд.

Про робочий графік тут:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/sfera-uslug/rabotniki-v-mcdonalds-chehia

Пакувальник на ковбасний завод в Польщу

На ковбасному заводі можуть працювати чоловіки та жінки до 50 років. Працівники виготовляють м’ясну продукцію та ковбаси, а також займаються пакуванням. Житло надає роботодавець, а оплачує працівник, 350 злотих в місяць. Робота 6 днів на тиждень, з понеділка по п’ятницю по 12 годин на день, а в суботу – по 8. В місяць можна отримати в середньому 3400 злотих.

Детальніше:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/upakovsik-na-kolbasnyj-zavod

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27