Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 14.11.2018

1273

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Шукаєте роботу в Європі? Не знаєте, яку ж вакансію краще обрати? Ми підготували для вас п’ять найактуальніших вакансій тижня, обравши які, зможете добре заробити. Пропонуємо вам вакансії в Польщі, Чехії та Угорщині, які підійдуть багатьом із вас, оскільки умови роботи досить вигідні та доступні.

Найпопулярніші вакансії в Європі на цьому тижні

Працівник на склад Euronet в Польщу

Ця вакансія в Польщі – це ідеальний варіант, якщо ви хочете добре заробити, але при тому боїтесь їхати далеко, адже всім відомо, що Польща – країна-сусід. На складах Euronet потрібно займатись комплектацією товару, використовувати сканери та кари. Робота підійде як чоловікам, так і жінкам, можна їхати без досвіду роботи. Робота 5-6 днів на тиждень, по 8-12 годин, не варто хвилюватися, адже роботи вистачить усім. Житло надає роботодавець, проте оплачує працівник. Загалом за місяць роботи на цій вакансії можна заробити від 2800 до 4000 злотих.

Усі деталі вакансій можна подивитися тут: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-sklad-euronet

Різноробочі на склад Siemens в Чехію

Ще одна хороша вакансія на складах, проте цього разу – в Чехії. Упаковка та фасування товару, збір товару по накладним та робота зі сканером – обов’язки, які повинні робити працівники на складі. Великим плюсом вакансіє є безкоштовне житло та проїзд до місця роботи, яким забезпечує роботодавець. За годину можна отримувати 90 крон, робочих днів та годин також вистачає, тому за місяць роботи на цій вакансії можна заробляти від 1000 до 1100 євро.

Детальніше: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/raznorabocie-na-sklad-siemens

Працівник в теплицю на вирощування помідорів у Польщу

Ще одна хороша вакансія в Польщі, яка дає змогу працювати як і жінкам, так і чоловікам до 55 років. Можна працювати по біопаспорту або ж візою. Працівники з квітня по листопад збирають помідори, а з грудня по березень – займаються розсадою овочів. Роботодавець надає житло з усіма зручностями безкоштовно. Проїзд до місця роботи також оплачує сам роботодавець. Працюючи на цій вакансії, працівник може отримувати від 3700 до 4000 злотих за місяць.

Детальніше про вакансію: https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=selskoe-hozajstvo&slug=rabotnik-v-teplicu-dla-vyrasivania-pomidor

Будівельники в Угорщину

Якщо ви чоловік та маєте досвід роботи в будівельній сфері, то ця вакансія вам точно підійде. Можна працювати чоловікам до 60 років. Робота полягає в будівництві приватних будинків, оплата за годину сягає від 6 євро. Житлом та проїздом до місця роботи забезпечує роботодавець безкоштовно. За місяць можна отримувати від 1200 до 1600 євро.

Всі деталі вакансії на сайті: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/stroitelnye-raboty/stroiteli-v-budapest

Працівник на лінію виробництва частин до автомобілів Faurecia в Польщу

Хороша вакансія в Польщі на автозаводі, де потрібно виконувати не складні обов’язки: обробка деталей з пластику, контроль якості продукції та прості складські роботи. За годину працівник може отримувати від 10 до 13 злотих, все залежить від вмінь та бажання працювати. Роботодавець безкоштовно забезпечує житлом, працівник лише оплачує самостійно проїзд (близько 100 злотих в місяць). Працюючи на цій вакансії, можна заробити від 2300 до 2500 злотих в місяць.

Детальніше: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-liniu-castej-k-avtomobilam-faurecia

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27