Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 18.12.2018

784

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Серед сотень вакансій непросто вибрати одну, справді хорошу, яка ідеально підійде для вас. Цього тижня ми пропонуємо вам найактуальніші вакансії в Польщі з найвигіднішими умовами праці, які не потребують особливих навичок, досвіду роботи та знання мови. Що ж це за вакансії? Дізнавайтесь вже сьогодні у нашій підбірці.

Найпопулярніші вакансії в Польщі на цьому тижні

Працівник на лінію виробництва автодеталей

Хороша вакансія, яка підійде чоловікам до 55 років. Робота на лінії, де працівники виготовляють деталі до автомобілей. Роботодавець забезпечує хорошим та безкоштовним житлом, в якому є все необхідне. Працівник лише оплачує проїзд до місця роботи (проїзний квиток коштує близько 100 злотих в місяць). Початкова ставка для працівників – 12 злотих/годину, надалі – 13 злотих/годину. В місяць можна отримувати від 3700 до 4100 злотих.

Детальніше про графік роботи:

https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=proizvodstvo&slug=rabotnik-na-liniu-proizvodstva-avtodetalej

Працівник на склад брендового одягу BESTSELLER

Чимало українців хоче працювати на складах одягу, і ми пропонуємо вам таку вакансію. Робота полягає у прийомі та сортуванні одягу, взуття. Працівники також збирають замовлення та перевіряють повернений товар. Роботодавець надає житло з хорошими умовами проживання, оплачує працівник. Приємним бонусом від роботодавця є безкоштовний доїзд до місця роботи службовим автомобілем. Орієнтовний графік роботи - 08:00-16:00 или 16:00-24:00. Робота 5-6 днів на тиждень. В місяць виходить від 2800 до 3600 злотих.

Деталі вакансії:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-sklad-brendovoj-odezdy-bestseller

Працівник на автозавод Toyota

Ще одна вигідна вакансія на автозавод. Потрібні як і жінки, так і чоловіки віком до 50 років. В обов’язки жінок входить пошиття чохлів на автомобільні крісла. Чоловіки ж працюють на монтажі елементів до автокрісел. Робота 6 днів на тиждень по 10 робочих годин. Роботодавець оплачує годину праці у 12-14 злотих. За місяць можна заробити від 3100 до 3600 злотих.

Детальніше про умови проживання та проїзд:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-avtozavod-toyota

Працівник на виробництво фурнітури для вікон і дверей

Вакансія для жінок, до 40 років, яка не потребує ніякого досвіду роботи. За годину роботи роботодавець платить 11 злотих, щомісячно можна отримати ще й премію до 500 злотих. Загалом за місяць виходить від 3000до 3500 злотих. Житлом безкоштовно забезпечує роботодавець. В кімнаті проживають від 4 до 6 людей, умови проживання хороші. Проїзд до місця роботи також безкоштовний.

Детальніше про обов’язки:

https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=proizvodstvo&slug=rabotnik-na-proizvodstvo-furnitury

Працівник на виробництво керамічної плитки

Робота для чоловіків на виробництві керамічної плитки. Чоловіки повинні здійснювати нагляд за роботою техніки, вміло користуватися нею, готувати потрібні матеріали для використання. Досвід роботи не обов’язковий, всьому навчають на самому виробництві. Житло та проїзд оплачує роботодавець. Позмінний графік роботи, зміни по 12 годин з понеділка по п'ятницю, в суботу 8 годин. Від 3400 до 3600 злотих можна заробити за місяць роботи.

Детальніше:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/pracivnik-na-virobnictvo-keramicnoi-plitki

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27