Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 19.02.2019

909

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Щороку збільшується кількість українців, які бажають поїхати на заробітки за кордон. На сьогоднішній день наших співвітчизників все більше приваблює саме Чехія – потужна та конкурентноспроможна європейська країна. В Чехії не вистачає працівників, які готові працювати на якість та результат, тому вони приймають на роботу українців. Для наших громадян країна надає чимало хороших вакансій, де можуть працювати, як чоловіки, так і жінки. Сьогодні ми пропонуємо вам підбірку найактуальніших вакансій в Чехії на цьому тижні, які підійдуть кожному.

Найпопулярніші вакансії в Чехії на цьому тижні

Працівники в McDonalds

Дуже популярний варіант для роботи у фастфуді McDonalds , особливо серед молоді. Працювати можна від 20 до 55 років як і чоловікам, так і жінкам. Робота полягає у приготуванні продукції харчування та прибиранні кухні та залу для гостей. Житло надається – квартири або гуртожитки, оплачується працівником. Житло зазвичай знаходиться поблизу місця роботи, тому за проїзд не буде додаткових витрат, оскільки можна дійти пішки. McDonalds знаходиться по всій території Чехії, у різних містах. За місяць праці можна отримати від 900 до 1200 євро.

Детальніше про робочий графік:

https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=sfera-uslug&slug=rabotniki-v-mcdonalds-chehia

Різноробочі на склад Siemens

Провірена та вигідна вакансія від чеського роботодавця, який безкоштовно забезпечує житлом та доїздом до місця роботи. Проживання в гуртожитку по 3-4 людини в кімнаті. Робота по 12 годин 6 днів на тиждень. На данній вакансії є нічні та денні зміни. В місяць працівник може заробити від 1000 євро.

Обов’язки на роботі:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/raznorabocie-na-sklad-siemens

Пакувальник спортивних товарів

На роботу беруть людей без досвіду роботи та особливих навичок, всьому навчають вже на місці. Від працівника вимагається відсутність шкідливих звичок та хороша фізична форма. Робота полягає у пакуванні та маркуванні спортивних товарів. Робота 5 днів на тиждень по 10-12 годин в день. Для працівників, які хочуть заробити більше є можливість працювати понаднормово та без вихідних. За місяць роботи на цій вакансії можна заробити від 900 до 1400 євро.

Детальніше про проживання та проїзд:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/upakovsik-sportivnyh-tovarov

Різноробочі на фруктово-овочеві склади

На цій вакансії є чимало обов’язків, які повинні виконувати працівники, зокрема: робота на конвеєрі, сортування фруктів, розгрузка та загрузка ящиків. Житло надає роботодавець – квартиру чи гуртожиток, в кімнаті проживає по 2-4 людини. Сімейні пари мають можливість проживати окремо. Працівник оплачує проживання – від 3800 до 4500 крон в місяць, залежно від поселення. Житло знаходиться поблизу роботи. Робота по 10-12 годин, 5-6 днів на тиждень. Є дві зміни – нічна та денна.

Детальніше про вакансію:

https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=cklady-i-upakovka&slug=raznorabocie-na-fruktovo-ovosnye-sklady

Різноробочі на виробництво

Вакансія, яка не потребує знання мови та досвіду роботи. Можуть працювати, як чоловіки, так і жінки до 55 років. При необхідності роботодавець надає житло в гуртожитках, по 3-4 людини в кімнаті. Сімейні пари можуть жити окремо. Оплата проживання – 4000-5000 крон, списується із зарплати. На роботі двох- та трьох змінний графік, по 8 годин в день із перервою на обід. Стандартно в місяць по 160-185 робочих годин. Година праці оплачується 100-110 крон.

Детальніше про обов’язки:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/raznorabocie-na-proizvodstvo

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27