Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 21.01.2019

769

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Значна кількість українців, що збирається їхати за кордон, прагне знайти цілком безкоштовні вакансії. Робота в Польщі стає ще більш доступною для всіх верств населення. Наша компанія пропонує вам чудові варіанти добре оплачуваної роботи в Польщі, які є цілком безкоштовні, і не потребують додаткових витрат. Серед всіх запропонованих вакансій, ви можете обрати ту, яка найбільше вам подобається. Отже, пропонуємо переглянути перелік найактуальніших та безкоштовних вакансій від нашої фірми на цьому тижні.

Найпопулярніші вакансії в Польщі на цьому тижні

Працівники на склад продуктів харчування

Наша компанія пропонує вигідну, а головне - безкоштовну вакансію, яка підійде чоловікам віком до 50 років. Робота на грузчиках та карах, яка полягає у розвозці товару по всьому складу. Роботодавець надає безкоштовне житло, працівник оплачує лише комунальні послуги – 250 злотих в місяць. Якщо житло знаходиться поблизу роботи, то працівники ходять на роботу. Якщо ж житло знаходиться на відстані - роботодавець безкоштовно забезпечує проїзд своїх працівників до місця роботи. За місяць роботи на цій вакансії можна отримувати від 3100 до 3700 злотих.

Детальніше про графік роботи:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sklad-produktov-pitania

Працівники на склад чоловічого одягу

На цю вакансію підбирають жінок віком до 55 років. Годину роботи роботодавець оплачує 11,2 злотих, а також можливі бонуси за хороше виконання роботи. Працівниці збирають товар згідно замовлення, переміщають товар за допомогою возиків по території складу, пакують та клеять наклейки на потрібний товар. Робота 6 днів на тиждень по 10-12 годин в день. Під час роботи є дві перерви – 10 хв і 20 хв. На складі чоловічого одягу працівниці працюють у три зміни, які постійно чергуються. 2900-3500 злотих в місяць можна заробити, працюючи на цій вакансії.

Особливості проживання та проїзду тут:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sklad-muzskoj-odezdy

Працівник на меблеву фабрику

Хороша вакансія, яка включає в себе декілька об’єктів, на які беруть як і чоловіків, так і жінок без досвіду роботи. Робота з понеділка по суботу по 9-12 годин на добу. Роботодавець забезпечує житлом, оплата комунальних послуг обійдеться в 250 злотих/місяць. Працівники повинні виготовляти меблі та їх елементи, а також упаковувати меблі перед відправкою. Середня зарплата в місяць 2900-3400 злотих.

Детальніше:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/virobnictvo-mebliv/rabotnik-na-mebelnuu-fabriku

Працівники на склади продуктів харчування Auchan

На складах продуктів харчування Auchan чоловіки і жінки мають такі обов’язки: комплектація товару згідно замовлення та викладка товарів на палети. Година праці оплачується в 11 злотих. Холодних складів не має, всі сухі та з нормальною температурою для роботи. Обід передбачений раз в день. Робота 5-6 днів на тиждень по 10-12 робочих годин в день. Зміни праці постійно чергуються. В місяць можна заробляти від 2900 до 3400 злотих.

Детальніше про проживання та проїзд на роботу:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sklady-produktov-pitania-auchan

Працівник на автозавод KWANGJIN

Робота на автозаводі полягає в монтажі невеликих та неважких деталей. Щоб працювати на цій вакансії, не обов’язково мати якісь навички та вміння, всьому навчають на місці. Вакансія ідеально підійде для чоловіків та жінок віком до 35 років. Працівники проживають в будинках, по 4-6 людей в кімнаті. Пари проживають окремо, по системі 2+2. Графіки в пар різні, щоб якомога менше часу проводити разом. Працівник оплачує лише комунальні послуги – 200-250 злотих на місяць. Робота 6 днів на тиждень по 12 годин, без нічних змін. За місяць роботи можна мати від 3000-3400 злотих.

Детальніше про вакансію:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-avtozavod-kwangjin

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27