Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 25.03.2019

569

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Українці все частіше не можуть обрати хороший варіант праці за кордоном, однак наша фірма всіляко сприяє знайти потрібну вакансію. Робота в Європі з «АМ Лінгвіста» можлива для чоловіків та жінок, а також – для сімейних пар. Пропонуємо вам переглянути найкращі пропозиції роботи на цьому тижні в Європі від нашої компанії.

Найпопулярніші вакансії в Європі на цьому тижні

Працівник на фабрику м'яких та корпусних меблів STEINPOL в Польщу

Меблеві фабрики – чи не найпопулярніше місце праці для українців за кордоном. Кандидатів беруть навіть без досвіду роботи, можуть працювати як і чоловіки, так і жінки. Роботодавець надає комфортне житло з усіма необхідними умовами. Працівник оплачує житло. Місце проживання зазвичай знаходиться поблизу місця праці, тому зайвих витрат на дорогу не знадобиться. Робота по 5-6 днів на тиждень, по 8-10 годин. На меблевій фабриці працівники отримують від 2800 до 3400 злотих в місяць.

Детальніше про обов’язки:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/virobnictvo-mebliv/rabotnik-na-fabriku-steinpol

Працівники в McDonalds в Чехію

McDonalds вже в котрий тиждень залишається в топі актуальних вакансій. Чеські заклади швидкого харчування забезпечують українців хорошими робочими місцями. Працівники повинні допомагати у готуванні замовлень, а також прибирати кухню й зал для відвідувачів. Зазвичай робочий день буває від 8 до 12 годин на день, 5-6 днів на тиждень. Робота у дві зміни – у нічну та денну. В чеському McDonalds можна отримати від 900 до 1200 євро в місяць. Інформація про проживання:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/sfera-uslug/rabotniki-v-mcdonalds-chehia

Працівник на упаковку в інтернет-магазин одягу ZALANDO в Польщу

Цей варіант підійде чоловікам та жінкам віком до 50 років. Є можливість їхати по робочій польській візі або біометричному паспорту. Працівники займаються пакуванням, сортуванням одягу, взуття та біжутерії; перевіряють товар на наявність етикетки та цілісність. Роботодавець безкоштовно видає уніформу для працівників, забезпечує житлом та проїздом до місця праці. За місяць праці на цій вакансії можна заробити від 3100 до 3700 злотих.

Детальніше про графік роботи:

https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=cklady-i-upakovka&slug=rabotnik-na-upakovku-v-internet-magazin

Робочі на фабрику дерев'яних піддонів в Чехію

На цій вакансії чоловіки займаються виробництвом дерев’яних піддонів, обробкою деталей, комплектуванням товару. Житло надає роботодавець, однак оплачує працівник. В кімнаті проживають по декілька осіб. Житло знаходиться поблизу місця роботи. Робота по 12 годин на день, 6 днів на тиждень. Для працівників, які бажають заробити більше, є можливість працювати без вихідних.

Детальніше про зарплату:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabocie-na-fabriku-derevannyh-poddonov

Працівник на автозавод Toyota в Польщу

Робота на автозаводі підходить як чоловікам, так і жінкам до 50 років. Жінки займаються пошиттям чохлів, а чоловіки монтують деталі до автомобільних крісел. Проживання – 300 злотих місяць – в хостелі або в квартирі з усіма зручностями. Роботодавець безкоштовно забезпечує працівників поїздом до місця роботи. Робота 6 днів на тиждень по 10 робочих годин. Тільки денні зміни. За місяць праці на автозаводі можна заробити від 3100 до 3600 злотих.

Інформація про вакансію:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-avtozavod-toyota

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання