Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 30.10.2018

1142

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Пропонуємо вам підбірку найактуальніших вакансій в Польщі на цьому тижні від прямих роботодавців. Ми підібрали декілька провірених та добре оплачуваних варіантів, які точно вам сподобаються. Запропоновані вакансії підійдуть кожному із Вас, оскільки вони мають хороші та вигідні умови праці. Дізнайтеся вже зараз про найкращі пропозиції на цьому тижні.

Найпопулярніші вакансії в Польщі на цьому тижні

Працівник на виробництво FLEX

Вигідна вакансія, яка ідеально підійде як для чоловіків, так і для жінок віком до 50 років. Позмінний графік роботи по 12 годин, 5-6 днів на тиждень. Роботодавець оплачує годину роботи по 11 злотих, а для тих, хто знає польську мову – ставка від 12, 5 злотих за годину. Роботодавець також безкоштовно надає житло з усіма необхідними умовами проживання та проїзд до місця роботи. За місяць працівник може заробити від 3000 до 3900 злотих.

Детальніше про обов’язки працівників на цій вакансії: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-proizvodstve-flex

Працівник Fast Food

Добре оплачувана вакансія, яка не потребує досвіду роботи. Працівник повинен готувати страви фаст фуду (картопля фрі, кебаб, гамбургери та інше), прибирати та підтримувати чистоту на своєму робочому місці, а також продавати готові страви. Роботодавець надає безкоштовне житло, а проїзд до місця роботи оплачує сам працівник, проте проїзний квиток зовсім не дорогий (приблизно 100 злотих на місяць). Робота по 12 годин, 6 днів на тиждень. Є один вихідний, який «плаває» упродовж всього тижня. Працюючи на цій вакансії, можна заробити 3900-4000 злотих за місяць.

На нашому сайті ви також можете переглянути детальніше інформацію по цій вакансії: https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=kuhna-bary-restorany&slug=rabotnik-fast-food

Працівник на збір грибів

Чудова вакансія, де можна працювати не тільки на години, а на акорд. Перший місяць оплата погодинна – 12 злотих за годину, а з другого місяця працівник може працювати на акорд, отримуючи за кг зібраних грибів – 60 грош (за годину можна зібрати близько 20 кг). Особливість вакансії в тому, що працівник збирає гриби в спеціально облаштованому приміщенні, в якому тепло. Житло надає роботодавець, потрібно лише оплачувати комунальні послуги (150 злотих за місяць). Робочі години залежать від росту самих грибів, в середньому по 8-12 годин, 5-6 днів на тиждень. За місяць можна заробити 2200-3800 злотих.

Детальніше про вакансію: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/selskoe-hozajstvo222/rabotnik-na-sbor-gribov

Оператор виробництва лопастей для вітрових турбін

На цій вакансії можуть працювати і чоловіки, і жінки віком до 35 років без досвіду роботи. Можна працювати по біопаспорту, а також по робочій візі. Чоловіки повинні шліфувати запчастини, фарбувати та займатись монтажем лопастей згідно встановленої схеми. Обов’язки жінок полягають у затиранні та поклейці дрібних деталей. Робота в 2 зміни: 7:00-19:00; 19:00-7:00, є технічні перерви та перерва на обід. Житло надає роботодавець за 300 злотих в місяць, проте проїзд до місця роботи безкоштовний. За місяць працівник може заробити від 3300 до 3700 злотих.

Детальніше: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/operator-proizvodstva-lopastej

Працівник на склад Euronet

На складах Euronet чоловіки та жінки повинні комплектувати товар, а також працювати з побутовою технікою. Денні зміни – 11,98 злотих за годину, нічні – 13 злотих за годину. Робота 5-6 днів на тиждень по 8-12 робочих годин. Роботодавець надає житло, яке оплачує працівник (300 злотих за місяць), проїзд коштуватиме 100 злотих за місяць. За місяць виходить від 2200 до 4000 злотих.

Більше інформації про вакансію тут: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotnik-na-sklad-euronet

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27