Легальна робота в Європі

Самые актуальные вакансии на этой неделе 31.01.2019

714

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Автозаводи користуються неабиякою популярністю серед інших місць працевлаштування українців за кордоном. Перевагою праці на автозаводі є те, що туди беруть як чоловіків, так і жінок без досвіду роботи. Наша фірма має чимало варіантів роботи на автозаводах в Польщі та Чехії. Пропонуємо вам переглянути підбірку найкращих та найактуальніших вакансій на автозаводах в Європі на цьому тижні.

Найактуальніші вакансії на автозаводах в Польщі та Чехії

Працівник на автозавод Delphi Automotive в Польщу

Надзвичайно вигідна вакансія, оскільки роботодавець безкоштовно забезпечує своїх працівників житлом та проїздом до місця роботи. Працівники проживають в комфортних квартирах або костелах, де наявні всі необхідні умови для зручного проживання. Робота 5 днів на тиждень по 12 годин. Працюючи на цій вакансії, можна заробити від 3000 злотих за місяць.

Детальніше про обов’язки:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-avtozavod-delphi-automotive

Різноробочі на автозавод в Чехію

В обов’язки жінок входить: поклейка наклейок на деталі, очищення деталей та контроль якості, а також пакування всі автомобільних компонентів. Чоловіки також займаються поклейкою наклейок, окрім того шліфують, важать та пакують деталі. Проживанням забезпечує роботодавець, працівник оплачує (3500-4000 крон в місяць). Проїзд до місця роботи залежить від поселення. Годину роботи роботодавець оплачує в 100-105 крон, а за місяць можна заробити від 31 000 до 34 000 крон.

Інформація про графік роботи тут:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/raznorabocie-na-avtozavod

Працівник на автозавод на виробництво автокрісел в Польщу

Основний робочий процес концентрується на виробництві автомобільних крісел. Працівники виготовляють крісла до легкових автомобілів та спорткарів, займаються монтажем металевих елементів крісел. Проживання - в костелах або комфортних квартирах по 4-6 людей в кімнаті. Робота 5 днів на тиждень по 12 годин у дві зміни. Працюючи на цій вакансії можна заробити 3000-3300 злотих в місяць.

Детальніше про вакансію:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-proizvodstvo-avtokresel

Працівники на автомобільний завод в Чехію

Працівники виготовляють автокрісла до японських машин, займаються комплектуванням та упаковкою деталей та крісел. На тиждень працюють по 5-6 днів, в день – по 8 годин. Бажаючі можуть працювати понаднормово. Година роботи оплачується в 90 крон. ЗА місяць можна заробити близько 28 000 крон.

Інформація про проживання:

https://eurowork.com.ua/vakansii/proizvodstvo/rabotniki-na-avtomobilnyj-zavod

Працівник на автозавод Toyota в Польщу

На автозаводі Toyota жінки шиють чохли для автомобільних крісел. Чоловіки займаються монтажем елементів до автокрісел. Працівники автозаводу проживають в костелах або квартирах з усіма зручностями, оплата – 300 злотих в місяць. Роботодавець забезпечує робітників службовим транспортом безкоштовно. Великою перевагою цієї вакансіє є денні зміни, робота по 10 годин, 6 днів на тиждень. За місяць можна отримати 3100-3600 злотих.

Детальніше:

https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-avtozavod-toyota

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання