Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 04.12.2019

312

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

З приходом зими, кількість робочих місць в Польщі не зменшилась. Польські роботодавці продовжують влаштовувати українців на найрізноманітніші об’єкти та посади по всій території країни. Робота в Польщі для українців можлива у великих та маленьких містах.

Наша компанія багато років співпрацює з роботодавцями сусідньої країни, які забезпечують наших співвітчизників лише офіційним та легальним працевлаштуванням. Вакансій справді багато, не всі можуть обрати самостійно. Саме тому ми пропонуємо переглянути топ-кращих та актуальних вакансій для наших громадян на цьому тижні.

Найпопулярніші вакансії в Польщі:

Працівник на автозавод «Kwangjin»

Автозаводи не втратили своєї актуальності і взимку. На автомобільному заводі «Kwangjin» працевлаштовують чоловіків та жінок до 35 років. Заробітна плата: 3000-3400 злотих в місяць. У функціонал працівників на об’єкті входить: монтаж невеликих та неважких деталей, робота за верстатом. Важливо, що роботодавець бере працівників на цю вакансію без досвіду роботи, всьому можна навчитись безпосередньо на місці. Житло надається, працівник оплачує лише комунальні послуги. Зазвичай житло знаходиться поблизу місця праці, тому працівники можуть не використовувати транспорт. Якщо ж далі – то роботодавець безкоштовно забезпечує проїздом.

Подивитись фото проживання можна тут: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo/rabotnik-na-avtozavod-kwangjin

Працівниці на склад чоловічого одягу

Суто жіноча вакансія, де не потрібен досвід роботи. Чим займаються жінки на складі? Збирають товар відповідно до замовлення, переміщують товар по території складу на візках, пакують замовлення та клеять на нього спеціальні наклейки. Робочий графік: 10-12 годин на день, 6 днів на тиждень. Жінки працюють позмінно (всього є три зміни), упродовж робочого дня є оплачувані перерви. На складах чоловічого одягу наші працівниці можуть заробляти від 3100 злотих до 3700 в місяць.

Інформація про житло та проїзд: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sklad-muzskoj-odezdy

Працівник на склад цукерок

Вакансія підійде для людей обох статей до 45 років. Жінки займаються пакуванням цукерок у коробки (до 2 кг), чоловіки збирають замовлення, складають його на палети, а також розвозять по складу. Працівників поселяють у будинки з усіма необхідними умовам для проживання. Проїзд до місця праці забезпечується роботодавцем. На склад потрібні працівники й працівниці з хорошою фізичною формою, витривалістю та без шкідливих звичок. Заробіток залежить від робочих годин, в середньому в місяць можна отримувати від 2900 до 3400 злотих.

Робочий графік тут: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sklad-konfet

Кранівник

Наша фірма пропонує й вакансії для чоловіків-спеціалістів. І ця пропозиція є саме такою, адже польський роботодавець шукає кранівників-професіоналів, які мають досвід праці та володіють мінімальними знаннями польської мови. Чоловіки-кранівники працюють на підйомному крані, готують елементи до встановлення (шліфування, підготовка до зварювання). Робота кранівника – дуже відповідальна та складна, проте ця професія дає змогу отримувати від 4000 до 4900 злотих в місяць. Житло надається за 250 злотих в місяць й знаходиться поблизу роботи. В зручно облаштованих кімнатах проживають по 2-4 людини. Кранівники мають такий робочий графік: 5-6 днів на тиждень по 10 годин.

Більше про вакансію: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/voditeli/kranivnik

Працівники на меблеву фабрику

Ще один чоловічий варіант праці, однак не потребує досвіду. Заробіток на меблевій фабриці – від 3100 до 3800 зл/місяць. У місяць чоловіки працюють по 240-280 годин, бажаючі можуть брати додаткові години праці. В обов’язки працівників на фабриці входить: монтаж та чистка меблів, пакування меблів та елементів до них перед відправкою. Проживання – в будинках, хостелах, квартирах, надається за 250 зл/місяць.

Відео та фото відгуки про роботу на фабриці: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/proizvodstvo-mebeli/pracivnuk-na-mebelnuu-fabriku

На нашому сайті розміщено чималий спектр вакансії для чоловіків та жінок з України. Якщо ви й досі вагаєтесь з варіантом, телефонуєте до нас – і ми обов’язково надамо вам допомогу. Кращі пропозиції роботи в Польщі – тільки з «АМ Лінгвістою»!

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27