Легальна робота в Європі

Найактуальніші вакансії на цьому тижні 17.09.2018

1135

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Пропонуємо вам нову підбірку актуальних вакансій в Польщі на цьому тижні, на які варто звернути увагу, і які підійдуть для кожного із вас. Кращі пропозиції з вигідними умовами праці для чоловіків та жінок, сімейних пар, різного віку, по біометрії та по візі, а також з досвідом та без досвіду вже сьогодні на нашому сайті.

Найпопулярніші вакансії в Польщі на цьому тижні

Працівники на лінію упаковки продукції Gillette

Потрібні робітники на лінію упаковки Gilette, Procter And Gamble і LEGO. Особливість вакансії в тому, що досвід роботи не потрібен, а також вік працівників може бути до 65 років. Робота 6 днів на тиждень по 12 робочих годин. В середньому працівник може заробити від 3200 до 4000 злотих. Проживання та доїзд до роботи за рахунок працівника, проте робочу форму надає роботодавець за свій рахунок.

Працівники на склад ID Logistic

Безкоштовна вакансія від нашої фірми на складах ID Logistic для чоловіків та жінок від 20 до 45 років. Роботодавець не вимагає досвіду роботи, проте це може бути великим плюсом. В обов’язки працівників входить комплектація товару та викладка його на палети. Зручне житло надається роботодавцем за 250 злотих в місяць. Працюючи на цій вакансії, працівник може заробити близько 3200-3800 злотих в місяць.

Фото та відео з умовами проживання можна переглянути тут: https://eurowork.com.ua/ua/vakansii/skladi-i-upakovka/rabotniki-na-sklad-id-logistic

Працівник на автозавод на виробництво автокрісел

Вакансія, котра підійде і чоловікам, і жінкам, а головне – не потрібен досвід роботи та знанням мови. В чому полягає робота? Насамперед у виготовленні елітних автомобільних крісел та крісел для спорткарів. Окрім цього, монтаж елементів до автокрісел. В середньому, працюючи на цій вакансії, можна заробити від 3000 злотих. Житло коштуватиме 300 злотих на місяць. Приємним бонусом для працівників є безкоштовний доїзд до місця роботи за рахунок роботодавця.

Працівник на виробництво водостоків

Хороша вакансія для чоловіків до 50 років, яка не потребує знання мови та досвіду роботи. Особливість роботи в тому, що вона доволі зрозуміла та не складна: звичайні мануальні робочі операції на виробництві водостоків. Робота по 5- 6 днів на тиждень по 10 годин. Житло надає роботодавець безкоштовно: зазвичай це хостел або квартира з усіма потрібними зручностями. Заробітня плата – 12 злотих за годину, при цьому можна заробити близько 2800-3100 злотих за місяць.

Детальніше: https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=cklady-i-upakovka&slug=rabotnik-na-proizvodstvo-vodostokov

Швачка на пошиття постільної білизни John Cotton Europe

Серед актуальних вакансій цього тижня варто виділити саме швачку. Робота полягає у пошитті постільної білизни, а також ковдр та подушок. Вакансія для жінок до 50 років. Для цієї роботи потрібен досвід у галузі шиття, проте досвідчена швачка може заробляти 3000-4000 злотих в місяць. Роботодавець безкоштовно надає як і житло (проживання у зручних котеджах чи в квартирах з усіма зручностями), так і забезпечує доїздом до місця роботи.

Деталі можете переглянути тут: https://eurowork.com.ua/ua/catalog/item/view?catslug=tekstilnoe-proizvodstvo&slug=svea-na-posiv-postelnogo-bela-john-cotton-europe

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27