Легальна робота в Європі

Найпоширеніші помилки в резюме, яких припускаються українці

544

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Пошук роботи за кордоном для іноземців завжди вимагає чималу часу та зусиль. Спочатку потрібно обрати варіанти роботи, які вам підійдуть найбільше, а вже тоді враховувати всі нюанси, складати та відправляти резюме. Часто бувають випадки, коли людина відправляє своє резюме роботодавцю, і ніяк не може дочекатися відповіді. В чому може бути проблема? Насамперед – в оформленні та створені самого документа, який надсилаєте роботодавцю, тобто - резюме. Сьогодні ми розповімо про 6 найтиповіших помилок, які припускають іноземці, коли складають резюме на роботу в Польщу чи будь-яку іншу країну Європи.

1. Відправлення однакового резюме різним роботодавцям

Для початку потрібно добре дослідити оголошення, яке вас зацікавило. Якщо ви плануєте одночасно відправляти резюме різним роботодавцям або ж на різні посади, то потрібно складати ту кількість резюме на посади яких претендуєте. Обов’язково треба ознайомитися з вимогами роботодавця і вже складати своє резюме відповідно до них.

2. Банальність

Переглядаючи різноманітні резюме інших людей, у вас може скластись певне враження про те, що всі документи схожі чи однакові. Варто уникати банальних та коротких фраз. Якщо ви знаєте, для прикладу, англійську мову, то потрібно писати не лише про сам факт знання, а й про рівень та сертифікати, які у вас наявні, можливий досвід, де ви проявляли свої знання.

3. Некоректне фото та пошта

Варто пам’ятати, що резюме – це документ та репрезентація вашої особистості в професійному світлі. Більшості роботодавців надають перевагу тим кандидатам, які прикріплюють фото до резюме. Однак до вибору такого фото варто підійти серйозно. Не потрібно додавати фото з неформальних обстановок, з вечірок, пляжів і тому побідне. Воно повинне максимально відображати професійну діяльність. Така ж ситуація з електронною поштою, вона не має бути смішною чи дивною, оскільки це збентежить роботодавця і вас не вважатимуть серйозним.

4. Проблемний формат файлу

Дуже часто резюме не доходять до роботодавця через некоректний формат файлу документа. Найкраще надсилати резюме в форматі doc та pdf, у такому випадку документ можна буде легко відкрити на будь-якому пристрої.

5. Не системність тексту резюме

Чим більше помилок в резюме, зокрема орфографічних, граматичних та стилістичних, тим менше шансів отримати бажану вакансію. Формуючи текст документа потрібно робити це з уважністю, щоб уникнути помилок будь-якого типу. Перед відправленням роботодавцю – обов’язково перечитати декілька раз та попросити когось із близьких, щоб вони також це зробили. Пам’ятайте, що резюме повинне бути системним, в хронологічному порядку розміщені всі деталі. Ідеальна структура допомагає орієнтуватися рекрутеру чи роботодавцю в цьому документі.

6. Невідповідність тексту резюме та вимогам роботодавця

Обов’язково читайте всі вимоги, які ставить до потенційного працівника роботодавець. Іноді можуть запросити додаткові матеріали, і якщо вас цікавить певна посада, то ви маєте виконувати всі умови, відповідно прикріпивши ці матеріали.

Уникнувши всіх помилок, ви матимете більші шанси отримати бажану вакансію. Тому варто підійти до створення документа серйозно та з відповідальністю.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання