Легальна робота в Європі

Найбільш затребувані працівники: кого чекають в Польщі?

5453

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

https://eurowork.com.ua/rabota-v-polse-dla-zensin/16Робота в Польщі, як і в Україні або будь-якій країні, представлена ​​різними вакансіями. Зрозуміло, економічна картина держави не одноманітна і складається з безлічі підприємств, в яких задіяні працівники різних спеціальностей.

Статистика показує, що в 2015 році найбільш затребувані фахівці в Польше- працівники сфери IT. Обумовлено це як стрімким розвитком галузі, так і переходом на сучасні методики ведення бізнесу інших економічних галузей. На другому місці - фахівці агросектору, далі менеджери з продажу і різноробочі.

Але для українців така модель не актуальна, оскільки чималий обсяг робочих місць можуть зайняти лише поляки, або ж працівники, які знають польську мову на професійному рівні.

Ми склали рейтинг найпопулярніших вакансій, на заміщення яких польські роботодавці готові найняти украінцев.Етот список є узагальненою картиною і складений завдяки аналізу статистичних даних декількох сайтів і спостереженнями за ринком праці Польщі.

Зварювальники, токарі та будівельні спеціальності

Особливий попит на професійних зварювальників, токарів, опалубщик, малярів та інших фахівців не спадає вже багато років поспіль. До цієї ж групи додамо столярів і слюсарів, а серед жінок дуже затребувана спеціальність швачки. «Золоті руки» в Польщі цінуються, але для можливого вибору оптимальної вакансії і високого заробітку потрібно бути майстром своєї справи. Якщо сертифікати та дипломи можна купити, а в резюме прикрасити свої вміння і можливості, то на робочому місці ви проявите весь свій професіоналізм і досвід.

Водії

Постійно актуальні вакансії для водіїв далекобійників категорії С + Е це обумовлено зростаючою кількістю транспортних і логістичних компаній.

Потрібно враховувати той фактор, що для роботи водієм-далекобійником необхідно оформити чимало документів, а це витрати часу і матеріальних засобів.

У більшості випадків шукають водіїв для міжнародних перевезень, тому одним з основних вимог є досвід вантажоперевезень по Європі.

Різноробочі без кваліфікації

Дуже широке коло вакансій, які об'єднує одне - для цієї роботи не потрібно спеціальну освіту або досвід роботи. Допомога по кухні або на кондитерських фабриках, робота на конвеєрних лініях або складах - найпоширеніші вакансії для жінок. Чоловікам же часто пропонується робота підсобником на будівництвах або в виробничих цехах. Значним плюсом роботи різноробочими є можливість сімейним парам жити і працювати разом. Найпоширеніші вакансії для сімейних пар - робота на овочевих базах, м'ясокомбінатах і складах.

Працівники агросектора, сільського господарства

У цей блок входять роботи по збору фруктів, овочів і ягід - це в основному сезонні роботи. Сюди ж відносяться роботи на фермах. У цій галузі роботодавці віддають перевагу українцям із сільської місцевості, тому що навіть працівники без відповідного досвіду мають поняття про роботу в господарстві. Слід зазначити, що особливо цінуються професійні конюхи, досвідчені оператори доїльних установок і ветеринари. У цій галузі так само велика ймовірність знайти роботу для сімейної пари.

Обслуговуючий персонал

Великий вибір професій, які відносяться до сфери обслуговування. Це кухарі, офіціанти, адміністратори (робота на рецепції), касири в супермаркети і фаст-фуд-ресторани. Зрозуміло, для роботи в сфері обслуговування необхідне знання польської мови на комунікативному рівні. Ще одна з затребуваних професій це доглядальниця. Для таких працівників обов'язковим є досвід роботи на аналогічній посаді, бажано медична освіта і знання мови.

Зрозуміло, польський ринок праці відкритий і не обмежується описаними тут вакансіями. Українці можуть працювати і програмістами, і менеджерами з продажу, деякі відкривають приватні підприємства. У цій статті згруповані найбільш затребувані вакансії для українців, які хочуть працювати в Польщі.

Не залежно від того, в якій галузі ви є фахівцем, і на яку вакансію претендуєте, важливим для вас буде знайти надійне агентство з працевлаштування за кордоном. Там вам допоможуть знайти оптимальну вакансію, нададуть повну інформаційну консультацію з приводу оформлення документів і вибору вакансії.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27