Легальна робота в Європі

Секонд-хенд за кордоном: вимушеність українців через бідність чи спосіб самовиразитися?

2576

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Варшава вже давно завоювала перше місце серед шоперів Східної Європи. І це не дивно, адже на кожній варшавській вулиці є або магазин одягу, або величезні торгові центри, або секонд-хенди.

Особливою популярністю не лише серед поляків, а й серед українців у Варшаві користуються секонд-хенди. І, як здається на перший погляд, причиною цьому є дешевизна речей. Однак, це не єдиний фактор, який спричинив популярність магазинів такого типу у Польщі. Оскільки, як виявилося, більшість покупців відвідують подібні магазини зовсім не через відсутність коштів на покупки нових речей.

Найвагомішою та беззаперечною перевагою «Second hand» є можливість знайти реально якісні речі відомих брендів, таких як «Levi's», «Adidas», «Mexx», «Prada», «Dolce and Gabbana» і т. д. Окрім цього, речі у секонд-хендах, як правило, в одному екземплярі, тому існує величезна ймовірність, що покупець буде виглядати унікально, а можливість зустріти на вулиці незнайомця в такому ж вбранні практично нульова.

Також, відвідавши «магазин ношених речей» покупці мають шанс знайти гроші попередніх власників одягу, які та або забули, або спеціально залишили там.

Ще одним плюсом покупки речей із «секонду» є те, що покупці фактично фінансують західну медицину, оскільки багато волонтерських організацій займаються збором і продажем вживаного одягу. Потім зібрані кошти скеровують на потреби своєї медицини.

Однак, одяг із секонд-хенду має певні недоліки. На приклад, неприємний запах придбаних речей (його доводиться виводити у два етапи), складність у підборі розміру (особливо це стосується більших розмірів), а також затрата часу (щоб знайти достойну річ, потрібно витратити не одну годину на пошуки).

Варто також зазначити, що у Варшаві великою популярністю користуються не лише «second hand» із одягом, а також і з товарами для дому та побуту, тобто так звані «комісійки». Ці магазини настільки популярні, що зустрічаються на центральних вулицях багатьох міст Польщі і в них завжди багато покупців.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27