Легальна робота в Європі

Сезонна робота в Польщі: набір працівників вже відкрито!

6554

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Сезонна робота в Польщі користується великим попитом в українців. Висадка і догляд за рослинами, робота на полях, збір врожаю - кількість таких вакансій, доступних для іноземців, надзвичайно велика, а головна вимога до кандидатів - готовність до постійного фізичної праці.

Коли починаються сезонні роботи в Польщі?

Початок сезону припадає на весну. Залежно від виду робіт, співробітники потрібні вже з початку весни, проте найбільший попит на них помічається на початку травня, так як в цей час вже починається найбільш популярний серед заробітчан збір врожаю.

Закінчуються сезонні роботи восени. Аналогічно, залежно від їх типу, деякі працівники можуть залишатися майже до самих холодів, інші відправляються додому вже в вересні.

За деякими даними, тимчасові вакансії складають чи не половину пропозицій для українців на польському ринку праці. Це пов'язано з тим, що самі поляки теж воліють їхати на сезонні роботи за кордон: вибирають для цього вони Німеччину, Фінляндію та інші країни, де зарплата вище, ніж на їхній батьківщині.

Для українців поїздка в ту ж Фінляндію дещо проблематична - їхати потрібно далеко, візу отримати, як правило, складніше, та й початкові витрати на документи і дорогу в рази вищі. Тому, збирати полуницю і яблука наші співгромадяни відправляються до Польщі.

Сезонна робота в Польщі: вимоги до працівників

Основні вимоги до сезонних працівників прості: бути готовим багато працювати, мати хорошу фізичну форму і орієнтуватися на результат.

Слід розуміти, що робота в полі або на зборі будь-якого врожаю вимагає багато сил. Тим, хто раніше не мав досвіду в сільському господарстві, це може здатися занадто складно, однак, підібравши свій темп і наловчившись, можна показати хороший результат, що відповідно, буде добре оплачено.

Робочий графік і зарплата сезонних працівників

Ще одне, до чого слід готуватися польовим працівникам - це ранній підйом і початок робочого дня не пізніше 7-8 ранку (а в деяких випадках і в 4-5 ранку). Тривати трудовий день в середньому 10-12 годин з кількома невеликими перервами на завтра і обід. Вихідні, як правило, даються тільки за домовленістю або ж в ті дні, коли на вулиці сильний дощ.

Важка фізична робота збирачів врожаю, найчастіше, оплачується в залежності від виробітку. Дивлячись які це фрукти або овочі, може діяти різна система нарахування зарплати - за кілограм, кошик або конкретне число плодів. У рідкісних випадках застосовується погодинна оплата, але і тоді, співробітник зобов'язаний зібрати не менше, ніж встановлена ​​кількість врожаю. Якщо робота не продуктивна - зарплата буде знижуватися, якщо збирач працює швидше - рости або нараховуватися премія.

В місяць зарплата на сезонних роботах у Польщі складається близько $ 700 - $ 1000.. Сьогодні наша компанія пропонує вам найрізноманітніші сезонні роботи на полях, в теплицях і садах - вибирайте оптимальний варіант, і вирушайте в Польщу вже сьогодні!

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27