Легальна робота в Європі

Скільки грошей брати з собою в Польщу на роботу

7017

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Збираючись на роботу в Польщу, дуже важливо правильно розрахувати, яка сума грошей вам знадобитися до першої зарплати. Якщо вартість проїзду, візи, тощо можна розрахувати майже точно, то витрати на харчування та інші побутові потреби можуть істотно відрізнятися для кожної людини.

Однак, приблизно розрахувати, яку суму потрібно брати з собою в Польщу, все-таки можна.

Скільки грошей брати з собою в Польщу на роботу?

Почати слід з того, що ніколи не потрібно брати суму, яка буде виключно «впритул» на покупку продуктів і все. Слід розуміти, що Польща - це, все ж, чужа країна і певний запас грошей обов'язково повинен бути.

Крім того, не буде зайвим заздалегідь поміняти гроші - частина везти в доларах, але певний відсоток - уже в злотих. Це необхідно хоча б для того, щоб після перетину кордону мати можливість купити кави на заправці або продукти в супермаркеті.

Що стосується конкретної суми, то тут все залежить від ваших потреб і умов працевлаштування. Як правило, зараз всі роботодавці забезпечують працівників проживанням (повністю безкоштовне або з вирахуванням комунальних платежів з зарплати), тому, витрати будуть не такі великі, як якщо ви їдете в якості туриста або студента.

Скільки грошей потрібно на харчування в Польщі?

Основне, на що має бути витрачати гроші працівникам - це продукти. В середньому, повноцінне харчування, за умови, що готуєте ви самі, а не ходите обідати в кафе і ресторани, обходьте в 300-400 злотих. Суму можна скоротити, навіть до 50 злотих на тиждень, але тоді покупки варто робити дуже продумано і відразу на тиждень.

Скільки коштує мобільний зв'язок в Польщі?

Ще один важливий пункт - це оплата мобільного зв'язку і мобільного інтернету. Залишатися без зв'язку в чужій країні і не мати можливості приватної розмови з близькими, який залишилися вдома, не захоче ніхто, тому, приїхавши в Польщу, слід відразу обзавестися сім-картою місцевого мобільного оператора і регулярно поповнювати рахунок. Обійдеться це приблизно в 30-50 злотих на місяць.

Скільки грошей потрібно на проїзд?

Окрему увагу варто звернути на те, де ви будете жити: чи далеко від місця роботи або поруч, чи будуть вас довозити або добиратися доведеться самостійно. Якщо робота у великому місті, а проїзд від місця проживання - за ваш рахунок, то додайте до загальної суми ще приблизно 100 злотих на місячний проїзний.

У підсумку, рекомендується брати з собою на перший місць близько 200-250 доларів. При цьому, аж ніяк не означає, що ви їх все витратите, досить може виявитися і менше половини цієї суми, але мати з собою запас ніколи не буде зайвим.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27