Легальна робота в Європі

Скільки коштують продукти в Польщі: як харчуватися дешевше?

6474

Все о работе в офисе: очень хорошая зарплата и работа

Один з найбільш важливі питань, які хвилюють українців при виїзді на заробітки - це прожиток. Якщо роботодавець не забезпечує сніданками, обідами і вечерями (а столові є далеко не на всіх підприємствах), то вирішувати його доводиться самостійно.

Скільки коштують продукти в Польщі?

Як правило, українські працівники в Польщі живуть в орендованих роботодавцем квартирах, будинках і хостелах. У них завжди є кухня і, як правило, вона укомплектована всією необхідною технікою - холодильниками, микроволновками і так далі. Тому, все, що залишається людині - купити продукти і приготувати їх.

Зрозуміло, дуже важливо приблизно розрахувати, у скільки обійдеться покупка провізії, щоб зрозуміти, яка сума від зарплати буде витрачатися на проживання. Переживати з цього приводу не варто. Насправді, деякі продукти в Польщі можна знайти навіть дешевше ніж в Україні, інші ж можуть коштувати трохи вище ніж у нас, але не набагато.

Наведемо приклади цін на найбільш затребувані продукти:

 • Хліб - від 1 зл (6,88 грн);
 • Молоко - від 2 зл (13,76 грн);
 • Картопля - від 1,5 зл (10,32 грн);
 • Макаронні вироби - від 1 зл (6,88 грн);
 • Рослинна олія - ​​від 3 зл (20,64);
 • Крупи (рис і гречка) - від 2 зл (13,76);
 • Овочі (цибуля, морква, помідори, огірки) - від 1-2 зл (6,88-13,76 грн);
 • Яйця (за 1 шт) - від 0,5 зл (3,44 грн);
 •  М'ясо (курка, свинина, яловичина - від 10 зл, 12 зл і 15 зл відповідно (68,8 грн, 82,56грн і 103,2 грн).

Найпростіше українським працівникам закуповувати продукти відразу на кілька днів або тиждень в супермаркетах Biedronka, Kaufland, Tesko і тому подібних магазинах.

Що робити, якщо готувати немає часу?

Робота в Польщі для українців - це, як правило, нелегка фізична праця. Після трудового дня не завжди залишаються сили і, тим більше, бажання готувати. Рішенням можуть стати продукти швидкого приготування, які в польських магазинах ще більш різноманітні, ніж у нас, або харчування в їдальнях або кафе.

Звичайно, це обійдеться трохи дорожче, ніж самостійна готування, але іноді побалувати себе можна. Крім того, в Польщі є чимало закладів, де ціни зовсім не такі вже високі, а ось порції завжди великі і смачні.

Наприклад, популярністю користуються столові від IKEA, де поснідати можна від 4 злотих і пообідати від 6 злотих. Крім того, це ідеальне місце для любителів кави - при будь-якому замовленні він тут безкоштовний і безлімітний.

Також приваблює безліч клієнтів мережу кафе North Fish, які знаходяться практично в усіх містах біля торгових центрів. Головною перевагою закладу є самостійна комплектація порцій із запропонованого широкого асортименту.

Ціни тут також досить демократичні. Знайти оптимальний варіант можна в будь-якому місті, а що дійсно радує українців - це великі порції в більшості польських кафе та їдалень.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27