Легальна робота в Європі

Скільки українців працює в Польщі?

8026

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Робота в Польщі для українців - це реальний вихід з непростої ситуації, що склалася на ринку праці в нашій країні. Число українських заробітчан у польських роботодавців збільшується з кожним роком і, як показує статистика, сьогодні воно досягло рекордно високого рівня.

Українці і раніше активно шукали гідну оплату своєї праці за кордоном, але до недавнього часу чималий їх відсоток прямував в іншу сторону - в Росію. Однак, події останніх років змусили багатьох зарабітчан змінити місце роботу, і в пріоритеті у них стала Польща.

Українцям в Польщі раді!

У свою чергу, польські роботодавці також радо приймають українських працівників до себе. Причини цього цілком зрозумілі. По-перше, наші співгромадяни готові працювати багато, майже без вихідних і по 10-12 годин на день. По-друге, зарплати, які для українців здаються високими, для самих поляків досить посередні, не кожен місцевий працівник готовий буде старанно працювати за такі гроші. Ну і по-третє, з України приїжджає чимало фахівців, які мають пристойний досвід роботи і може зробити реальний внесок у виробництво або компанію.

У підсумку, співпраця поляків і українців стрімко розвивається, а візові центри видають з кожним роком все більше число робочих віз.

Число українців в Польщі може досягти рекордної кількості

Зростання кількості мігрантів став особливо помітним, починаючи з 2014 року. Все більше число людей вирішуються реалізувати свій потенціал за кордоном, сподіваючись таким чином забезпечити себе і свою сім'ю. Крім більш високої зарплати, Польща приваблює їх географічною близькістю, мінімальним мовним бар'єром і можливістю працювати абсолютно легально.

Точна кількість працюючих в Польщі українців сьогодні назвати складно, так як далеко не всі з них влаштовуються на офіційну роботу. Однак, за прогнозами аналітиків, до кінця поточного року загальна кількість наших співгромадян на польських підприємствах і сезонних роботах досягне 2 мільйонів чоловік.

Для порівняння, це число складає 2/3 кількості жителів Києва і на 500 тисяч перевищує кількість жителів Харкова. Це дозволяє зрозуміти масштаб міграції українських працівників.

На жаль, далеко не всі ті, хто виїхав на заробітки в Польщу, залишаються задоволені результатом. Найчастіше причиною цього стають недобросовісні роботодавці і ненадійні посередники. Перші можуть виплатити значно меншу зарплату, ніж обіцялося спочатку, а другі і зовсім відправляють людей на неіснуючі підприємства.

Щоб уникнути такої неприємної ситуації, слід укладати договір тільки з надійними, встигли добре зарекомендувати себе агентствами з працевлаштування. Компанія АМ Лінгвіста сьогодні пропонує вам роботу тільки у перевірених роботодавців, які забезпечать вам саме такі умови, які обіцяють.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання