Легальна робота в Європі

Сотовий зв'язок в Польщі

1771

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Значення сотового зв'язку в сучасному світі переоцінити неможливо. Наскільки важлива наявність мобільного телефону, особливо в чужій країні, розуміє кожен. При цьому, незалежно від того, який у вас був оператор, користуватися ним в роумінгу надзвичайно дорого, а тому, виїхавши за кордон, рекомендується придбати картку місцевого оператора.

Сьогодні ми розповімо, де купити мобільний картку в Польщі і як нею користуватися. Інформація знадобиться також тим, хто приїхав на роботу в Польщу.

Види мобільних операторів в Польщі

Польські мобільні оператори умовно діляться на 2 види - звичайні і віртуальні. Якщо з першими все зрозуміло, вони нічим не відрізняються від наших, то другі працюють трохи інакше і звуться MNVO.

Віртуальні оператори не вибудовують власну інфраструктуру, не ставлять вишки зв'язку і не мають масштабних офісів. Вони існують за рахунок того, що роблять «оптові закупівлі» трафіку у інших операторів і перепродують його по свої тарифами. Хоча MNVO є свого роду посередниками, але їх ціни найчастіше нижчі, ніж у великих операторів. Це пояснюється просто: «виртуалам» не потрібно обслуговувати техніку та інфраструктуру, оплачувати офіси і утримувати великий штат співробітників.

Придбати таку сім-карту можна в інтернет-магазині (її надішлють поштою), а все обслуговування і оплата рахунків буде також проводитися через інтернет.

Сім-карти звичайних операторів продаються на кожному кроці: в магазинах, на пошті, в кіосках з пресою і квитками на громадський транспорт. Однак, купити карту мобільного оператора - це тільки півсправи - щоб користуватися польською мобільним зв'язком, вам ще належить зареєструватися свій номер.

Як зареєструвати сім-карту польського оператора?

Щоб зареєструвати сім-карту і почати нею користуватися, вам необхідно звернутися в сервіс-центр вашого оператора або в поштове відділення. Також реєстрація здійснюється в деяких торгових точках - якщо така можливість є, то касир вам обов'язково повідомить про це.

Реєстрація робиться онлайн і відбувається миттєво. Більшість операторів відразу ж нараховують новим клієнтам бонуси - мегабайти інтернету, безлімітні дзвінки або ще що-небудь.

Зареєстрованою карткою можна починати відразу ж користуватися. На її упаковці, крім назви оператора і, безпосередньо, номери телефону, також вказується які бонуси даються новим абонентам - скільки хвилин на дзвінки всередині мережі, мегабайт інтернету і число смс або ммс повідомлень.

Далі - все просто: кладете гроші на рахунок і користуєтеся стільниковим зв'язком - ви можете дзвонити абонентам, що знаходяться на території Польщі або за її меж, проте тарифи на закордонні дзвінки будуть, зрозуміло, значно вище.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27