Легальна робота в Європі

Топ-10 сучасних фільмів для вивчення польської мови

10624

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Ви уже знаєте, що один із найефективніших та найприємніших способів вивчення польської мови – перегляд фільмів мовою оригіналу. Ми підготували для вас ТОП-10 польських фільмів, які не просто вразять вас своїми сюжетними лініями, а й зможуть покращити рівень знання мови.

 

1. «Під міцним янголом» («Pod Mocnym Aniołem») 2014р, драма

Фільм про повільне падіння людини, яка стала залежною від алкоголю. Про те, якою важкою, а інколи й трагічною може бути боротьба за виживання. Історія письменника Єжи, який намагається боротися зі згубною звичкою, але не завжди ці намагання мають результат…

2. «Приречений на блюз» («Skazany na bluesa»), 2005р, біографія

Біографічний художній фільм. Сюжет якого розповідає історію нелегкого життя вокаліста гурту «Dżem». Спочатку глядачі спостерігатимуть за важкою юністю Рисєка, а потім за побудовою його музичної кар’єри. Однак у ідола, яким захоплюються тисячі фанів, за кулісами відбувається зовсім дивне життя. Життя, яке неможливе без наркотиків…

3. «Охоронець для доньки» («Sara»), 1997 р, бойовик, драма, кримінал

В основі сюжету фільму – спецназівець Леон, який переживає розлучення з дружиною та через неможливість бачитися зі своєю донькою. Завдяки цьому ряду подій Леон починає пити і це призводить до певних змін у його житті. Відтоді він несе відповідальність не лише за себе, а й за доньку свого боса.

4. «Серце на долоні» («Serce na dloni»), 2008 р, драма, комедія

Фільм про впливового бізнесмена, який завжди отримував своє. Однак, вперше в його житті, він стикнувся з проблемою, яку не може вирішити. Тяжка хвороба все більше і більше вражає його. Залишається один вихід – протистояти усім негараздам.

5. «Іда» («Ida»), 2013 р, драма

Історія про дівчину, яка вирішила пов’язати своє життя зі служінням в монастирі. Однак перш ніж прийняти обітницю, на дівчину чекає ряд змін, про які вона навіть не здогадувалася… Фільм увійшов у 10 найкращих у 2015 році за версією Кінопреси. Окрім цього, став володарем статуетки «Оскар» у номінації за кращий фільм року.

6. «Дівчина із шафи» («Dziewczyna z szafy»), 2013 р, драма, комедія

У сюжет фільму було покладено історію трьох людей. Кожен з них по своєму самотній і відчужений: хтось через «надприродну» ясність розуму, а хтось і за власним бажанням. До чого призведе цей вибір відомо тільки головним персонажам.

7. «Катинь» (Katyń), 2007 р, історична драма

У основу фільму покладено події, які розпочалися 1 вересня 1939 року, а закінчилися восени 1945. Зокрема, показано 4 сюжетні лінії, які пов’язані із чотирма офіцерами та їхніми родичами, у більшій мірі із жінками, які чекають, вірять та сподіваються…

8. «Боги» (Bogowie), 2014 р, біографія, драма

Фільм розповідає про початок кар’єри відомого польського кардіохірурга Збігнєва Релігу, який провів першу успішну операцію по пересадці серця. Жодного глядача не залишить байдужим те, в яких умовах працювали лікарі.

9. «День психа» (Dzień świra), 2002 р, драма

Фільм не має чіткої сюжетної лінії, а являє собою так званий потік свідомості головного персонажа, його філософські міркування про себе та інших людей. Унікальний та вражаючий фільм, який є комічним і трагічним одночасно.

10. «Самотність в мережі» (Samotność w sieci), 2006 р, драма

Фільм являється екранізацією роману Януша Леона Вишневського і показує історію «мережевого» знайомства двох людей, яке потягнуло за собою ряд наслідків і вплинуло на життя двох персонажів.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27