Легальна робота в Європі

Зв’язок та мобільний інтернет в Чехії: комунікація, тарифи та оператори

4483

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Їдучи на відпочинок чи на роботу в Чехію, будь-яка людина хоче підтримувати зв’язок зі своїми близькими та друзями, і тому варто подумати про покупку місцевої сім-карти. Мобільний зв’язок в Чехії розвинений добре, існує багато операторів, послугами яких ви можете користуватися. Однак не всі знають про особливості чеського інтернету та зв’язку, що може призвести до зайвих витрат. Щоб уникнути цього потрібно ознайомитись з різноманітними тарифами та акціями, які діють в країні.

Найпопулярніші оператори мобільного зв’язку

T-Mobile

Цього оператора вважають одним з найперших у Чехії, оскільки він працює з 2002 року. Найдешевший пакет коштує всього 99 крон, у нього входить 400 мегабайтів. При покупці карти передоплати ви автоматично отримуєте тариф з такими розцінками: 3,9 крон за 1 хвилину по всій країні, 1,9 крон за смс. Ціни можуть змінюватись, тому детальніше можна подивитись безпосередньо на сайті самого оператора.

O2 (Telefónica)

Другий по популярності оператор в Чехії. По мінімальному тарифу ви можете отримати за 49 крон – 50 МБ. О2 надає дуже вигідний тариф, який дозволяє безлімітно дзвонити на всі номери в межах країни та за допомогою безкоштовного інтернету відправляти смс в месенджерах. Ціна тарифу – 20 крон в день.

Vodafone

Vodafone використовує найбільша частина українців, які їдуть працювати чи подорожувати в Чехію. Мобільний інтернет в Чехії з цим оператором найдоступніший та найвигідніший. Vodafone пропонує чимало тарифів, які ви можете переглянути на сайті оператора. Пакет обійдеться вам в 200 крон. За хвилину розмови в межах країни знімається 3,5 крон, в Україну – 5,04 крони. 100 МБ інтернету коштуватиме 49 крон.

Тарифи на мобільний зв’язок та інтернет в країні можуть змінюватись, тому варто уточнювати всі деталі ще перед виїздом за кордон. Офіси всіх операторів знаходяться по всій країні, найбільше їх зокрема у Празі. Адреси офісів можна переглянути в Інтернеті.

Де і як придбати sim-картку в Чехії?

Щоб стати власником чеського номера, потрібно купити sim-картку будь-якого місцевого оператора. Ви маєте змогу передати свою картку будь-кому, хто збирається їхати до Чехії, якщо вам вона не потрібна, оскільки вона не реєструється і не прив’язується до паспортних даних покупця.

Sim-картку можна придбати безпосередньо в самому магазині оператора, в аеропорті, в поштових відділеннях, кіосках із пресою, або в місцевому супермаркеті. Щоб поповнити мобільний рахунок, потрібно придбати картку на 250, 500 та 1200 крон. Поповнити рахунок також можна за допомогою терміналів або через інтернет.

Поради для українців:

  • Не варто захоплюватись мобільним інтернетом, оскільки для наших громадян це можуть бути додаткові витрати. У багатьох закладах Чехії – в пиварнях, ресторанах, кафе та кав’ярнях наявний WIFI, причім – безкоштовний. Навіть в чеських трамваях можна «спіймати» мережу з WIFI.
  • Якщо ви не використовуєте свою sim-картку упродовж пів року, то вона автоматично блокується, навіть у тому випадку, коли передплачена.
  • В Чехії продаються sim-картки усіх типів – стандарт, мікро та нано, які підійдуть до всіх типів мобільних телефонів.

На сайті Евроворк ви знайдете ще багато цікавої та корисної інформації, яка допоможе вам краще пізнати чеську та польську культури, звичаї, побут та стиль життя.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання