Легальна робота в Європі

ТОП-10 кращих міст в Чехії для проживання

5535

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

В якому місті Чехії краще всього жити? Цим питанням задається ледь не кожен заробітчан, який їде на роботу в Чехію. Рівень життя в Чехії досить високий, проте є регіони, які більш придатні для комфортного проживання, а розвиток міст впливає на цей показник. Нещодавно компанія «Deloitte» провела дослідження, визначивши рейтинг міст Чехії, які є найкомфортнішими та найзручнішими для життя. Кращі міста для життя в Чехії обирались за різними критеріями незалежними експертами.

Найкращі міста в Чехії для проживання

1. Ржічани, Середньочеський край

Високий рівень проживання робить місто Ржічани – лідером цього рейтингу. Ржічани знаходиться за 20 кілометрів від Праги, а населення міста налічує всього 15 000 жителів.

2. Прага

Прага – столиця Чехії – займає почесну другу позицію в рейтингу кращих міст країни. Прага є містом мільйонником, і з кожним роком кількість жителів стрімко росте. Завдяки вигідному розташуванню, високій заробітній платі та досить затишній атмосфері – столицю обирають серед інших міст для проживання.

3. Черношіце, Середньочеський край

Населення міста всього лиш 6 000 осіб. Чистота та чудові краєвиди роблять місто комфортним для життя. Черношіце дає можливість гарно відпочити від шумних мегаполісів та великих міст, при тому не поступаючись рівнем розвитку.

4. Тршебонь, Південночеський край

Це місто вважають одним із найстаріших міст в Чехії. Природа та архітектура міста заворожує не лише гостей міста, а й самих жителів. Чеське містечко Тршебонь занаселяють близько 9000 людей.

5. Тргове-Свіні, Південночеський край

Хоча Тргове-Свіні дуже маленьке містечко (населення - 5 000 людей), проте вражає не лише архітектурними пам’ятками та історією, а й потужною інфраструктурою.

6. Бероун, Середньочеський край

Місто знаходиться на заході Чехії, за 30 км від столиці країни Праги. Населення міста – 18 000 осіб.

7. Брандіс-над-Лабем-Стара-Болеслав, Середньочеський край

Ще одне невеличке містечко, яке знаходиться поблизу м. Прага. Місто назване на честь Брандіса-над-Лабема та Болеслава І, яких вважають засновниками. Місто населяють близько 17 000 людей.

8. Чеське Будейовице, Південночеський край

Чеське Будейовице знаходиться на півдні країни і вважається адміністративним центром Південночеського краю. Поблизу міста протікають дві річки – Влтава та Малше. Чеське Будейовице – досить велике місто, населення якого близько 100 000 осіб.

9. Густопече, Південноморавський край

Густопече вважається туристичним містечком, на території якого є чимало замкових споруджень. Це найстаріше місто Південноморавського краю.

10. Турнов, Ліберецький край

Список заключає місто, яке знаходиться на півночі Чехії – Турнов. Місто розподіляє на дві частини річка Їзера. Турнов також популярне місто серед туристів. Населення – 14 000 людей.

Завдяки цьому рейтингу ви зможете обрати для себе найкраще місто для проживання, перебуваючи в Чехії. Компанія АМ Лінгвіста пропонує роботу в Чехії в різних її містах, дізнатись про працевлаштування в Чехії ви можете на нашому сайті.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27