Легальна робота в Європі

ТОП-10 найбагатших міст Польщі

446

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Чимало людей звикло думати, що чим більше місто, тим воно багатше. Особливо це стосується великих мегаполісів та столиць держав. Проте ця думка є хибною. Жителі невеликих містечок можуть жити набагато краще та досягати значно вищих вершин в своєму містечку, аніж у великому мегаполісі. Нещодавно було опубліковано рейтинг (за останніми даними 2018 року) найбагатших міст Польщі. Цей список дивує не лише гостей країни, а й самих жителів. Цікаво дізнатися? Тому ця інформація здивує вас.

В основу показника було взято середній дохід жителів міста. Рейтинг вкотре підтвердив, що великі міста можуть поступатись маленьким. Зокрема саме туристичні невеликі містечка мають найбільший дохід за рахунок гостей міста. Сфера туризму в Польщі надзвичайно важлива та є важливим фактором у розвитку міст.

Пропонуємо ознайомитися з ТОП-10 найбагатших міст Польщі.

10. Сопот (Sopot)

Розпочинає наш рейтинг туристичне містечко, що знаходиться на півночі країни. Сопот – це маленьке приморське містечко, яке славиться великою кількістю туристів. Балтійське море та чисті пляжі, красива архітектура та найдовший дерев’яний пірс в Європі (515,5 метрів) – не може не приваблювати будь-якого туриста в Польщі. Середній дохід на одного мешканця складає 6849,26 злотих.

9. Карпач (Karpacz)

Місто, в якому повинен побувати кожен, хто обожнює зимові види спорту та мріє покататись на лижах. Карпач розташоване на висоті 600-100 метрів над рівнем моря, біля підніжжя гори Снєжка. Окрім гірськолижних курортів та ресторанів, тут є чимало варіантів, як провести вільний час. А чудові краєвиди захоплюють всіх, хто потрапляє в Карпач. Середній дохід на одного мешканця – 6378,45 злотих.

8. Подкова Лесьна (Podkowa Leśna)

Місто, яке знаходиться поблизу столиці країни – Варшави. Його оточують густі ліси та надзвичайна природа, тому в Подкові Лесьній є чимало красивих маєтків заможних людей. До Варшави можна дістатися за півгодини їзди (всього 28 кілометрів). 6564,74 злотих – такий середній дохід припадає на одного жителя міста.

7. Леба (Łeba)

Середній дохід у цьому місті на одну особу складає 6594, злотих. Про Лебу знають не лише поляки, а й чимало туристів. Саме в цьому містечку розташовано Славінський національний парк, до якого приїжджають щороку тисячі туристів зі всією Європи.

6. Польковіце (Polkowice)

Саме завдяки активному розвитку туризму, це містечко входить в рейтинг найбагатших. Щороку в Польковіце проводять «Фестиваль трьох культур», який приваблює надзвичайно велику кількість туристів. Тому середній дохід в Польковіце складає на одного жителя 6900,95 злотих.

5. Варшава (Warszawa)

По середині рейтингу фігурує столиця Польщі – Варшава, середній дохід в якій 7117,67 злотих на одну особу. Завдяки розвиненому бізнесу, туризму та промисловості Варшава опинилась в цьому списку. Для звичайної людини у Варшаві є завжди на що подивитися, оскільки в цьому місті є безліч музеїв, королівських резиденцій, архітектурних пам’яток, торгових центрів.

4. Мендзиздроє (Międzyzdroje)

Це курортне місто, що знаходиться на острові Волін над Балтійським морем, відоме у поляків, як «місто зірок» або ж «Польській Голлівуд». Щорічно тут проводиться фестиваль зірок, куди з’їжджаються зірки зі всієї Польщі, а на Алеї зірок знаменитості охоче залишають відбитки своїх рук. Середній дохід на одного мешканця в місті – 7372,64 злотих.

3. Мельно (Mielno)

Туристи просто обожнюють чисті пляжі Балтійського моря, велику кількість розважальних закладів, кафе та ресторанів. Саме в містечку Мельно наявне все з вище переліченого, і навіть більше! Не можливо відвідати місто і не закохатись в озеро Ямно, що виникло з колишньої морської затоки. Це і приманює туристів зі всієї Європи. В Мельно середній дохід – 7783,42 злотих на одну особу.

2. Криниця-Морська (Krynica Morska)

Друге місце в рейтингу найбагатших міст займає Криниця-Морська, оскільки саме це маленьке містечко є одним з найгарніших курортів балтійського узбережжя. Середній дохід на одного мешканця складає 8785,90 злотих.

1. Дзвівнув (Dziwnów)

Хто б міг подумати, що перше місце в рейтингу найбагатших міст Польщі буде очолювати маленьке курортне містечко – Дзвівнув! Це місто знаходиться на березі Балтійського моря і основний його дохід – однозначно туризм. В цьому місті середній дохід – 951158 злотих на одну людину.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання