Легальна робота в Європі

Топ-5 найдешевших супермаркетів в Польщі

1809

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Всім відомо, що в Польщі досить вигідно купувати товари, оскільки ціни на них набагато менші, ніж у інших країнах ЄС. Деякі українці, особливо ті, які живуть поблизу кордону, їздять до сусідньої країни на закупи. В Польщі існує безліч торгових мереж, які надзвичайно різні, і коли українці вперше приїжджають в країну, то зовсім не знають, де краще купувати товари, щоб витрачати мінімум грошей. Ми підготували для вас топ-5 найдешевших супермаркетів в Польщі, де можна зробити закупи, економлячи свої кошти.

Як і де робити закупи? Відповідь надзвичайно проста. Потрібно дізнатися, де самі ж поляки купують товари, оскільки вони точно не стануть витрачати зайве. Ми пропонуємо список супермаркетів, які поляки вважають найбільш доступними та економними. Згідно з опитуваннями, рейтинг найвпізнаваніших та найдешевших торгових мереж виглядає наступним чином:

  • Biedronka – 80 %
  • Lidl – 68 %
  • Tesco – 63 %
  • Auchan – 49 %
  • Carrefour – 42 %

Поляки вважають, що саме мережа супермаркетів «Biedronka» є найдоступнішою для жителів країни. За даними ARC Rynek і Opinia, 4 з 5 поляків роблять покупки в цій мережі супермаркетів, а більше 50 % опитаних ходять за покупками в «Biedronka» мінімум раз в тиждень. В супермаркеті постійно діють щотижневі акції та знижки, які дуже приваблюють покупців. На другому місці опинилась німецька мережа супермаркетів «Lidl», яка є не менш популярною серед поляків.

Як і в «Biedronka», в «Lidl» є дуже багато вигідних пропозицій. В супермаркеті влаштовують тематичні тижні. Наприклад: в один тиждень тривають знижки на продукти американського виробництва, а в інший – на рибу чи м’ясо, або ж на солодощі.

Покупки в Польщі не обходяться й без всесвітньо відомої мережі супермаркетів «Tesco». Ця мережа почала працювати в країні ще з 1995 року, налічуючи нині більш 440 магазинів різного типу: від невеличких супермаркетів до гіпермаркетів. Секрет успіху та популярності «Tesco» у його доступній ціновій політиці.

«Auchan», як і «Tesco», теж активно працює більше 20 років. Клієнти обирають супермаркети «Auchan» в Польщі через рекордну кількість асортимента – більше 60 000 найменувань й простору (найбільший «Auchan» в Польщі займає 18 тис. м2). За рік мережу супермаркетів відвідує близько 140 мільйонів покупців.

Закриває п’ятірку найдешевших супермаркетів – супермаркет «Carrefour». В магазинах «Carrefour» можна придбати всі необхідні для будинку й сім’ї речі – від різноманітних продуктів харчування до косметики, засобів гігієни, посуду, аксесуарів для будинку, одягу та взуття. Багато клієнтів цього супермаркету обирають його саме за оригінальність продуктів, які можна купити тільки там. Ці товари вирізняються хорошою якістю та вигідною ціною. В «Carrefour» завжди діють акції та розпродажі на різноманітні товари.

Якщо ви маєте роботу в Польщі, обов'язково відвідайте ці супермаркети.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27