Легальна робота в Європі

Топ-5 найпопулярніших мереж кав’ярень в Польщі

1268

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

В яку б країну людина не їхала, їй завжди хотітиметься домашнього затишку та приємної атмосфери, а також смачної кави з круасанами. Ви можете попити кави в будь-якому кафе чи ресторані, проте лише в справжній кав’ярні можна спробувати найкращу каву. Жителі Польщі обожнюють затишні кав’ярні, і часто українці, які приїжджають на роботу в Польщу, не знають, де ж краще попити кави на вихідних і яку ж кав’ярню обрати. Сьогодні ми пропонуємо топ-5 найпопулярніших мереж кав’ярень, які функціюють по всій території Польщі (у різних її містах), і які обожнюють самі поляки.

Першу кав’ярню в Польщі відкрили ще у 1724 році, вона знаходилась в околицях Саксонського саду – частини архітектурного ансамблю у середмісті Варшави. З того часу в країні почали відкривати все більше й більше подібних закладів, де можна було поласувати якісною кавою. До цих пір поляки не зраджують своїм столітнім традиціям, відвідуючи найкращі кав’ярні своєї країни.

Рейтинг мереж кав’ярень у Польщі сформовано на основі соціологічного опитування, яке проводив Польський інститут досліджень якості, який спеціалізується на дослідженні ринку споживачів.

Учасники соціологічного опитування оцінювали кав’ярні за такими критеріями:

  • Чистота та функційність приміщення;
  •  Якість обслуговування;
  • Якість випічки та кави;
  • Асортимент продукції;
  • Загальне враження.

Green Caffe Nero

Green Caffe Nero – мережа кав’ярень, яка виникла у Великій Британії у 1997 році за ініціативою американського підприємця Джері форда. На сьогодні існує близько 500 закладів в семи країнах світу, в тому числі й в Польщі. В кав’ярні можна випити каву трьох розмірів: small, regular i grande. Основна кава: еспресо, еспресо маккіато, еспрессо-рирстетто, еспрессо конпана , американо, латте, капучіно, мокко. Окрім цього в закладі є й інші смачні напої. В продукцію Green Caffe Nero входять традиційні італійські паніні та бутерброди, а також можна поласувати смачною випічкою. У Польщі налічується 58 закладів мережі Green Caffe Nero, зокрема в Кракові, Вроцлаві та Варшаві.

Cukiernia Sowa

Чимало людей чули про цей заклад як про пекарню або ж кондитерську фабрику, проте нині це ще й одна з найкращих кав’ярень Польщі. Її було засновано в 1946 році Феліксом Совою. На сьогодні в Польщі Cukiernia Sowa налічує понад 150 закладів. В кав’ярні можна не просто попити кави, а й з’їсти фірмову випічку, яку виготовляють за найкращими родинними рецептами сім’ї засновника закладу. Ви будете здивовані креативною подачею ласощів та оригінальним підходом до відвідувачів.

Costa Coffee

Costa Coffee – це британська багатонаціональна кав’ярня, яка була заснована в Лондоні 1971 року. Цю мережу прийнято вважати другою за величиною в світі після Starbucks. Перший заклад Costa Coffee в Польщі відкрили 1999 році, і нині кав’ярні цієї мережі розташовані в багатьох містах країни. Кав’ярня пропонує: гарячі напої (кава, чаї та гарячі цукерки), холодні напої, смачні продукти (в тому числі й сніданки), випічку (печиво та різноманітні тістечка).

Starbucks

Starbucks – американська компанія з продажу кави та однойменна мережа кав'ярень, яка є лідером в світі з продажі кавових напоїв. Starbucks налічує 24 464 кав’ярень у 72 країнах світу, з них понад 13 тисяч знаходиться у США. В Польщі наразі працює всього 46 закладів Starbucks, 21 з яких знаходиться у Варшаві, ще 9 - в Познані, по 8 кав’ярень у Кракові та Вроцлаві та в інших містах Польщі. Starbucks використовує в своїх напоях знежирене молоко, а також пропонує широкий вибір натуральних продуктів для заміни звичайного цукру, зокрема коричневий цукор, мед, сироп агави).

So! Coffee

So! Coffee – це місце відпочинку, з приємною атмосферою, оригінальним декором та великим асортиментом, в якому кожен знайде щось для себе. Ця мережа кав’ярень відома ледь не кожному поляку, і функцією в багатьох містах Польщі. Кав’ярні розроблено у трьох форматах: невеликі острівці у торгових та розважальних центрах, кав’ярні на 60 м² та на 90 м². В So! Coffee можна випити якісної кави, асортимент якої в кав’ярні дуже великий. Окрім того можна випити фірмового соку від закладу, який роблять вже на місті, подають свіжим. А на десерт можна поласувати смачними вафлями та морозивом.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання