Легальна робота в Європі

Топ-5 штрафів для водіїв в Польщі

3602

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Все більше і більше людей відправляються навіть на роботу в Польщу своїм власним транспортним засобом, незалежно від того їдуть вони з туристичними цілями, або ж на роботу, про що власне і свідчать величезні черги на кордоні. Дуже багато заробітчан шукають саме роботу водія.

Пересуватися по території Польщі машиною потрібно дуже уважно, і звичайно ж треба взяти до уваги специфіку правил дорожнього руху в сусідній країні. Тут дійсно дуже суворі штрафи: втрата прав за, здавалося б, мінімальні порушення й ув'язнення в тюрмі. Які ж штрафи насправді найсуворіші?

1. Перевищення швидкості

Зі штрафами за перевищення швидкості тут дуже строго, тому потрібно знати які ж існують обмеження і де.

  • У населених пунктах від 5 години ранку до 23 - 50 км/год, а від 23 до 5 ранку дозволена швидкість 60 км /год;
  • На швидкісних дорогах можна їхати від 100 до 120 км/год;
  • На автомагістралі - 140 км/год.

За перевищення швидкості в населених пунктах у водія забирають права на певний час, в основному від місяця до трьох. Плюс до цього, водій повинен заплатити штраф у сумі від 50 до 300 злотих, залежно від того в яких межах було порушення.

В разі зупинки поліцейським в Польщі, Ви не маєте права виходити з машини без дозволу. Але, Ви можете вимагати документи, що підтверджують порушення правил дорожнього руху. Про особливості ПДР в Польщі можна детальніше ознайомитись в статті розміщеній раніше на нашій веб-сторінці.

2. Перевищення дозволеної кількості осіб в салоні автомобіля

Якщо в салоні легкового автомобіля знаходиться більше, ніж 5 осіб, тоді буде важко уникнути проблем у разі зупинки Вас поліцією. За кожного "зайвого пасажира" водій платить штраф 100 злотих. Але, наприклад, якщо пасажирів 8 замість 5, то водія швидше за все позбавлять водійських прав на певний час.

3. Водіння в нетверезому стані

У Польщі дуже строго карають навіть трохи "випивших" водіїв. При виявлення вже 0,2 проміле алкоголю в крові у водія забирають права і автомобіль. І так, звичайно ж, водій повинен заплатити штраф.

Права віднімають на 3 роки при виявленні вже 0,3 проміле алкоголю, а вище 0,5 проміле алкоголю - позбавляють волі на строк близько двох років. У разі аварії в нетверезому стані водія позбавлять прав назавжди.

4. Паркування в невстановленому для цього місці

У Польщі достатня кількість стоянок, але більшість з них платні. Тому, після оплати місця на стоянку під лобове скло потрібно вставити талон оплати. В іншому випадку колеса будуть заблоковані і доведеться заплатити чималий штраф. Цікавий факт, в Польщі вночі і в вихідні дні - стоянка безкоштовна!

За стоянку в невстановленому місці або в місці для інвалідів, водія чекає штраф в сумі 500 злотих. Якщо ж автомобіль забирає евакуатор, то крім штрафу доведеться заплатити ще і за послуги транспортування вашого авто на штраф-майданчик.

5. Прострочений страховий поліс

Для перетину кордону автомобіль повинен бути застрахований, тобто мати "Зелену карту" - спеціальний страховий поліс обов'язковий на території 47 країн (Австрії, Бельгії, Болгарії, Угорщини, Німеччини, Польщі, Іспанії, Словаччини, Литви та інших).

Прострочивши "Зелену карту", водій буде зобов'язаний заплатити штраф в залежності від кількості прострочених днів (700-6000 злотих). Потрібно звернути увагу, що українцям, які перетинають кордон з простроченим полісом завжди виписують найвищий штраф незалежно від кількості прострочених днів. Так, що будьте уважні!

Правила дорожнього руху мало чим відрізняються від українських, але система штрафів дійсно дуже сувора і їх порушення може спричинити серйозні наслідки.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання