Легальна робота в Європі

ТОП-5 країн-роботодавців для українців: Польща лідирує

3933

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

З кожним роком число українців, які бажають поїхати на заробітки за кордон, стрімко зростає. Причин тому безліч: значно вищі зарплати, сучасні умови праці, можливість з часом переїхати в іншу країну на постійне місце проживання і так далі.

Сьогодні ми склали рейтинг країн за популярністю серед громадян України. Представляємо вам ТОП-5 держав-роботодавців, куди українці їдуть найбільш охоче.

5. Литва і Латвія

У ці дві прибалтійські країни українці їдуть вельми охоче, проте працюють там нелегально. Пояснюється це тим, що офіційно оформити на підприємство там досить непросто - потрібен цілий ряд документів і, як правило, знанням державної мови.

Чим загрожує нелегальне працевлаштування - знають усі, але, тим не менш, багато хто все-таки йдуть на ризик і влаштовуються на сезонні роботи (збір врожаю, будівництво і так далі). Середня зарплата для таких працівників - 800 € в місяць.

4. Словаччина

Щоб легально влаштуватися на роботу в цю країну, потрібно спеціальний дозвіл «про трудову діяльність». Оформляється воно досить довго, проте, ті, хто пройшов складний шлях отримання документів, може знайти вакансії на будь-який смак від доглядальниць і помічниць на кухні до будівельних фахівців і працівників на різні заводи.

Як і в прибалтійських країнах, зарплата для українців в Словаччині складає близько 800 євро.

3. США

Цей варіант популярний серед найбільш рішучих і амбітних заробітчан. Рівень життя, зарплат та соціального захисту в США в рази вище, ніж в Україні, але їхати туди потрібно виключно легально. Основна складність - це велика відстань і висока вартість перельоту. Крім того, без знання англійської мови облаштуватися в штатах буде не просто.

Найбільш популярні вакансії для українців в Америці - це офіціанти, бармени, продавці, прибиральники і тому подібні різноробочі професії. При цьому оплата навіть низько кваліфікованої праці тут цілком пристойна - в середньому 1900 €.

2. Чехія

На другому місці нашого рейтингу розташувалася Чехія. Місцеві роботодавці охоче беруть до себе українців, готових, на відміну від місцевих жителів, працювати багато і практично без вихідних. Вакансій для наших співгромадян чимало, постійно потрібні покоївки, різноробочі, співробітники на всілякі заводи і сезонну роботу. Крім того, високий попит на фахівців різних сфер - досвідчених будівельників, електриків, слюсарів і так далі.

Єдине, що завадило Чехії очолити рейтинг - це складність отримання робочої візи. Точніше, висока ціна або короткий термін її дії. Відкривати візу на 3 місяці (стандартний термін) більшості невигідно, так як на роботу багато хто хоче поїхати хоча б на півроку, а на 2 роки (такий документ отримати складніше, але цілком реально) - виходить занадто дорого.

1 Польща

Не складно здогадатися, що лідером серед країн-роботодавців для українців стала Польща. Наші сусіди надали найпростіші умови для легального працевлаштування, величезний вибір максимально різноманітних вакансій і конкурентоспроможну зарплату.

Отримати польську робочу візу для громадян України не складає труднощів, польську мову вивчається вже за перші кілька місяців перебування в Польщі, а проїзд навіть до найвіддаленіших міст коштує порівняно недорого. Все це разом узяте дало привід майже 2 мільйонам українців покинути рідну країну і відправити на роботу в Польщу.

Сьогодні наша компанія пропонує вам легальне працевлаштування в Польщі практично з будь-якої спеціальності. Ми обов'язково підберемо вам оптимальну вакансію, враховуючи ваші знання, вміння та побажання до роботи!

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання