Легальна робота в Європі

Робота в Польщі: топ-5 вакансій для українців в сфері обслуговування

6027

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Cфера обслуговування в Польщі - чудова можливість роботи для тих, хто не має спеціальної освіти і хоча б на мінімальному рівні володіє польською мовою. Знання мови на початковому рівні дозволяє влаштуватися на роботу покоївкою, офіціантом, доглядальницею, барменом, поваром, кондитером і навіть нянею.

В Україні трохи скептичне ставлення до роботи в кафе або ресторані. Але в Польщі, також як і в інших країнах Європи, така сфера є першим робочим місцем практично для кожного європейця, адже кожен другий студент під час навчання вже підробляє в кафе або нічному клубі. Зараз, в Польщі роботу в сфері обслуговування вибирають просто ті, хто любить спілкуватися з людьми або їм подобається працювати в гастрономічній сфері.

Сфера обслуговування в Польщі - непоганий початок для людей у ​​віці від 18 до 45 років. Для когось така робота лише тимчасовий підробіток, а для когось залишається роботою на все життя. При цьому, багато українців на роботі в Польщі роблять кар'єру: з посади офіціанта їх підвищують до менеджерів або навіть керуючих. Потенціал кар'єрного зростання є скрізь, як в готелях, так і в кафе.

Переваги роботи в сфері обслуговування в Польщі

  • Працівників у сфері обслуговування в Польщі забезпечують безкоштовним житлом і харчуванням. Якщо до місця проживання добиратися більше 20 хвилин, тоді забезпечують транспорт від місця проживання до місця роботи. величезним плюсом є безкоштовна медична страховка;
  • Кожен, хто працює в гастрономії має розвинені навички спілкування, може навчитися правилам етикету і сервіровці столу. У міжнародних готелях навчають навіть іноземних мов;
  • Високі зарплати, залежні в основному від кількості чайових.

Топ-5 вакансій для українців та інтерв'ю з нашими клієнтами

  • Офіціанти;
  • Покоївки;
  • Доглядальниці;
  • Бармени;
  • Няні.

1. Офіціанти

"Робота офіціантом в Польщі чудова можливість для українців заробити гроші не завдяки ставці, а завдяки чайовим. Приїхав з початковим рівнем польської, тепер вільно розмовляю цією мовою. Робота подобається тим, що можу сам собі складати графік. Прекрасний колектив. Заробітна плата в принципі влаштовує - 10 злотих на годину, але чайові хороші".

Вадим, 25 років. На даний момент працює офіціантом в мережі ресторанів "Біда" під Вроцлавом.

2. Покоївки

"Робота покоївкою в Польщі хороша призначена тільки дле жінок у віці від 35 до 50 років, які не знають польської мови, але охайні і акуратні, люблять чистоту. Чому саме такий вік? Роботодавці вважають, що молодші дівчата часто задивляються на клієнтів, а жінкам старшого віку вже просто важко. Чесно кажучи, праця покоївки не надто вдячна - тільки все прибереш, так через день знову повинен робити те ж саме в тому ж номері. Весь час намагаєшся бути ввічливою, але не завжди виходить (сміється). Плюсом є те, що рідко стикаємося з клієнтами. Зарплата приблизно 2500 злотих на місяць, 6 злотих за прибрану кімнату ".

Олена, 40 років. Працює покоївкою в готелі "Hilton" у Варшаві.

3. Доглядальниці

"Робота доглядальницею в Польщі як і всюди - важка. Практично цілодобовий нагляд за літньою людиною. Готування, прибирання, прання ... Такі собі домашні обов'язки. Перед виїздом в Польщу працювала в пансіонаті, так, що досвід був. Була готова до такої роботи. Зарплата однозначно мене тішить, це в 2,5 рази більше, ніж в Україні ".

Катерина, 48 років. Працює доглядальницею в родині у Варшаві.

4. Бармени

"Робота барменом в Польщі змусила мене подивитися на світ іншими очима. Я вважаю, що така професія не підійде людині, якщо вона не може працювати вночі, не любить спілкування, гучної музики, боїться опинитися в центрі уваги, у неї погана фізична підготовка та пам'ять. Бармен - професія, якій повинні заздрити. Я роблю те, що мені подобається і ще й отримую за це гроші. Придумав вже кілька авторських коктейлів, які додані в карту напоїв нічного клубу. Кажуть, що бармени лікують душі і я з цим згоден на всі 100%. Щодо зарплати? Працюючи в Польщі більше двох років барменом, я вже заробляю 14 злотих на годину плюс хороші чайові. Доплачують якщо виходжу не в свої зміни і працюю більше норми".

Юрій, 26 років. Працює барменом в нічному клубі "Shine" в Любліні.

5. Няні

"Працюю нянею в Польщі вже півтора року. Доглядаю за дитиною в російськомовній родині. В мої обов'язки входить відвести і зустріти дитину зі школи, приготувати сніданок, обід і вечерю, прибрати в будинку і допомогти вивчити уроки (точніше простежити, щоб вивчив). Вже навіть непогано розмовляю польською. Роботодавці надають житло і харчування. Виходить близько 2000 злотих на місяць".

Валентина, 54 роки. Працює нянькою в Варшаві.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27