Легальна робота в Європі

Топ-5 зимових видів спорту в Польщі

932

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Зима – це час розваг, свято для тих, хто обожнює зимові види спорту. Поляки обожнюють як і класичні зимові види спорту, так і екстремальні. Зимові види спорту в Польщі бувають найрізноманітніші. І більшість з них можна випробувати на гірськолижних курортах країни. Найактивніші жителі та гості Польщі обов’язково відвідують різноманітні чемпіонати та фестивалі, які починаються з початком зими і тривають до початку весни. То, які ж зимові види спорту обожнюють в Польщі?

Популярні зимові види спорту в Польщі

Лижний спорт

Лижний спорт надзвичайно популярний вид спорту. Покататись на лижах найкраще в самих горах, тобто на гірськолижних курортах. Спортсмени зі всієї Європи змагаються в різноманітних напрямках лижного спорту, щоб здобути перемогу та високі результати. Тому бажаючі можуть вболівати за найкращих спортсменів, або ж і самі спробувати себе в цьому виді спорту.

Катання на ковзанах

Особливості катання на ковзанах полягає в тому, що це досить не простий вид спорту, проте надзвичайно цікавий. Щоб навчитися кататися на ковзанах, потрібно пройти певну підготовку, з якою ви зможете впевнено стати на ковзани. В Кракові, Варшаві, Познані та інших великих містах проводять різні змагання з цього виду спорту.

Сноубординг

Сноубординг – це олімпійський вид спорту, який став дуже популярним серед молоді. Основний атрибут під час цього виду спорту – це сноуборд, на якому спортсмени спускаються зі схилів. Якщо ви початківець, то зможете підкорити лише не великі вершини, бо сноубординг, як і інші види спорту, вимагає чималих навиків та зусиль.

Санний спорт

Мабуть не існує жодної людини, яка б не каталась на санках в дитинстві. В Польщі дуже полюбляють цей вид спорту, оскільки кататись на санках можуть, як і діти, так і дорослі. Наявність снігу – головна умова для санного спорту, тому можна завзято кататись навіть вдома.

Хокей

Хокей досить складний вид спорту, тому поляки більше полюбляють дивитись, аніж самим так проводити час. Міжнародний хокей не може не любити завзятий вболівальник, який захоплюється цим видом спорту. У великих містах в Польщі створюють клуби любителів хокею. Якщо ви вже вирішили самі зіграти в хокей – потрібно ретельно готуватися, а насамперед – навчитися вміло кататися на ковзанах.

Окрім корисної інформації, ви можете дізнатись за працевлаштування в Польщі на нашому сайті https://eurowork.com.ua/vakansii/v-polse

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27