Легальна робота в Європі

Топ-7 найгарніших замків Чехії

577

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Робота в Чехії дає можливість українцям не лише отримувати хороший заробіток, а у вільний час відкривати для себе іншу Чехію – туристичну, з її найгарнішими місцями. По всій території країни є чимало архітектурних та мистецьких пам’яток, які варто відвідати й побачити. Чехія славиться великою кількістю старовинних та розкішних замків. Як і в Польщі, замки Чехії вражають своєю історією та величністю. Саме сьогодні ви дізнаєтесь, які пам’ятки архітектури повинен побачити кожен турист, який їде в Чехію.

Найгарніші замки Чехії

Карлштейн

Готичний замок імператора Карла IV знаходиться за 28 кілометрів від столиці Чехії – Праги. Побудований замок ще в ХIV столітті й зберігається до наших днів. На вершині будівлі знаходиться велика вежа з каплицею, де зберігались в свій час королівські реліквії. В замку тричі на рік проходять церковні меси, а в лицарській залі часто відбуваються класичні концерти. Карлштейн – це друге місце за відвіданістю та популярністю в Чехії, після Праги. Кращі екскурсії до Карлштейну відбуваються з Праги.

Замок Плосковіце

Плосковіце побудований в стилі бароко, знаходиться в Селищі Плосковіце на Півночі Чехії. Цей замок побудований в палацовому стилі, тому не дарма чехи називають його палацом. Замок має нетипове планування та побудову. Арканні галереї з’єднують центральну частину замку з павільйонами, що розташовані збоку. Завдяки такій побудові замок здається ще величнішим.

Спочатку палац був побудований як готична фортеця (1174 року), однак з кожним століттям він з невеличкого спорудження вознісся бароковий замок. Працювати в Чехії, поєднуючи з відпочинком, можливо. Саме тому Замок Пласковіце – популярне та доступне місце відпочинку для українців.

Замок Глубока Містечко

Глубока знаходиться на Півдні Чехії по обидва береги річки Влтава. Містечко відомий надзвичайним замком в стилі неоготики з поєднанням англійського стилю. Якщо ви досі вагаєтесь, де відпочити, то обов’язково повинні побачити цю розкіш. Зародки замку з’явились ще в ХІІІ столітті, будівля багато раз перебудовувалась і змінювалась. А за 400 років замок побував у 26-х власниках.

Нині на території замку функцією музей, який може відвідати будь-який турист. Дивовижні інтер’єри в строгому англійському стилі, картини голландських художників ХVI-XVII ст., предмети декоративно-прикладного мистецтва і ще багато чого можна побачити в замку Глубока.

Ледницько-Вальтіцкій комплекс

Ледницько-Вальтіцкій комплекс – це два замки, які об’єднані між собою однією алеєю. Він знаходиться за декілька кілометрів від Австрійського кордону. Хоча комплексу приписують більше 800 років, однак за цей час він декілька разів повністю перебудовувався. На початку ХІХ сторіччя палац перебудували в неготичному стилі, а внутрішні фасади оздоблені в стилі рококо. На території замків є винний льох, мальовничий парк з невеличкими озерами.

Замок Мілотіце

Ще один замок в бароковому стилі, який знаходиться в селищі Мілотіце та побудований в ХIV ст.. За цей час замок неодноразово перебудовували та видозмінювали. На сьогодні замок – культурний осередок, де проводять різноманітні концерти фольклорної та класичної музики. У літній період тут влаштовують театральні вистави. Замок Мілотіце прикрашений неймовірним парком, терасами та фонтанами.

Замок Духцов

Замок розташований в невеличкому містечку Духцов. Став відомий завдяки відомому письменнику та авантюристу – Джакомо Казанові, котрий перебував у замку в останні роки свого життя (ХVIII ст.). Замок побудований в бароковому стилі. Тут можна дізнатись більше про постать Казанови, прочитати його листи й побачити мапу мандрів письменника.

Замок Вранов-над-Диєю

Королівський замок розташований на річці Диє серед густих лісів, за декілька кілометрів від австрійського кордону. Замок був побудований ще до 1100 року і повинен бути оборонною вежею для кордону з Австрією. Замок Вранов-над-Диєю славиться Залом предків.

На сайті Євроворк є багато корисної інформації для наших читачів. Заходьте на наш блог та читайте гарячі новини.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання