Легальна робота в Європі

Топ-8 кращих пивоварень Чехії

956

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Чехія – країна, яка приваблює людей не лише чарівною й старовинною архітектурою, великою кількістю робочих місць та природними пам’ятками, а й славиться найкращим пивом, ба більше – не лише в Європі, а й в світі. Подорожуючи по Чеській Республіці, ви рано чи пізно наштовхнетесь на пивоварню. Чи то в маленькому містечку, чи у великому мегаполісі, адже їхня кількість й справді вражає. Зокрема пивоварні Праги – є найвідвідуванішими туристичними місцями столиці. Однак є ті пивоварні, традиції пивоваріння яких сягають глибокої давнини, а смак продукції – важко з чимось порівняти. Це неймовірні місця, які надзвичайно різні, проте вартують того, щоб їх відвідати. Тому сьогодні пропонуємо переглянути підбірку кращих пивоварень Чехії.

Пивоварні Чехії, які варто відвідати:

Плзенський Праздрой

Одне з найбільших пивних підприємств Чехії розташоване в місті Плзень. У 1842 пивоварню заснувала міська влада. Саме тоді й стало популярним пиво під маркою «Pilsner Urquell», що згодом стало початком марки «Pills» (перше пиво нижнього квашення). Нині «Плезнський Праздрой» забезпечує своєю продукцією не лише Чехію, а й більше 50-ти країн світу. Є найбільшим виробником пива у державі.

Старопрамен

Завод «Старопрамен» в Празі займає перше місце серед броварень Праги за обсягами виробництва продукції та друге в Чеській Республіці. «Staropramen» більше 150-ти років варить своє фірмове високоякісне пиво. Вперше його випустили 1871 року, проте запатентували бренд у 1913 році. З того часу марку «Старопрамен» знає кожен любитель та поціновував пива у всьому світі.

Karel IV

Серед пивоварень Карлових Вар варто виділити «Karel IV». Традиція пивоваріння у місті бере початок ще з 1370 року, коли король Карл IV присвоїв місту звання королівського міста з правами пивоваріння. На честь короля й назвали пивоварню. Нині в цьому закладі не лише варять пиво, а й подають смачні страви до нього. Тому варто спробувати!

Клаштер

Якщо ви хочете спробувати старовинне та класичне пиво, то обов’язково не оминайте пиво «Клаштер». У перекладі «кластер» – це монастир, а броварня і марка пива отримала назву через те, що завод було побудовано на місці колишнього монастиря. Відомо, що в далекому ХІІ сторіччі, монахи теж займалися виноробством та пивоварінням. Якщо вас цікавлять кращі пивоварні Праги, то пивоварня «Клаштер» вважається однією з найякісніших у місті.

Велкопоповицький Козел

Історія пива «Velkopopovický Kozel» бере початок з 1874 року у селі Велке Поповіце (неподалік Праги), де й розташоване виробництво. Завод, символом якого є парнокопитна тварина, став популярним туристичним місцем Чехії для людей з усієї Європи. Філії цієї броварні розташовані в Словаччині, Україні, Угорщині, однак спробувати це пиво краще на Батьківщині його виробництва, адже атмосфера там відчувається значно краще!

Свіяни

Серед броварень Ліберецького краю набула популярності «Свіяни», яка знаходиться в однойменному місті поблизу Ліберця. У «Свіянах» варять пиво за столітніми рецептами, адже броварня працює з 1564 року. Вона є шостою за кількістю виробництва пива у Чехії, а її продукція експортується в інші європейські країни.

У Флеку

Пивоварня «У Флеку» – найстаріша пивоварня в Празі. Саме тут виробляється найстаріше пиво за історичним рецептом ще з 1499 року. Для відвідувачів відкритий музей пивоваріння, а також ресторанчик, в якому можна його скоштувати під звуки классичної музики.

Літовел

«Літовел» – найвідоміша броварня Оломоуцького краю, яка виробляє пиво з 1893 року. Щороку пивзавод виробляє понад 226 000 гектолітрів свого ексклюзивного пива. «Літовел» є надійним експортером пива в Європу та постійним учасником різноманітних пивних фестивалів не тільки Чеської Республіки, а й інших європейських країн, таких як: Німеччина, Бельгія, Данія, Франція, Автрія).

Чеське пиво – це справжній символ культури Чехії, саме воно виражає його сторічні традиції та історичну спадщину. Робота в Чехії допомагає нашим громадянам краще пізнавати культуру цієї країни. Дізнавайтесь більше інформації про Чеську Республіку на нашому сайті.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27