Легальна робота в Європі

Українці в пошуках кращого майбутнього:результати опитувань

1290

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

У листопаді цього року було проведено опитування соціологічною групою для дослідження міграційних настроїв українців, а також дізнатися реальну кількість трудових мігрантів. Чи так це небезпечно насправді для України?

Згідно з даними, отриманими після досліджень соціологічною компанією "Рейтинг", постійно збільшується кількість охочих виїхати за кордон, протягом 2017 року - 35% відсотків українців хочуть виїхати за кордон на постійне місце проживання, з них 10% в Польщу. При цьому, люди у віці від 18 до 35 років складають 19%.

Які ж основні причини виїзду за кордон наших співвітчизників? Велика частина вказала на те, що в Україні їх не влаштовують умови життя і немає бажання їх покращувати, до інших причин відносять бажання дати краще майбутнє своїм дітям і високооплачувана робота.

Незважаючи ні на що, більшість українців виїжджають на тимчасові роботи, мріють повернутися потім на батьківщину і жити в Україні. Трудові мігранти не хочуть залишатися на постійне місце проживання в країнах Європи і Росії, але із задоволенням готові виїхати на ПМЖ в Америку, Австралію або Канаду. Основними мотивами для пошуку роботи 75% опитаних назвали кращу зарплату. Ті, які коли-небудь працювали за кордоном, часто додавали, як додатковий запит, що хотіли б кращі умови роботи.

Рейтинг країн, куди найчастіше виїжджають українці наступний:

  • Польща - 36% опитаних;
  • Росія - 25% опитаних;
  • Німеччина - 5% опитаних;
  • Чехія - 5% опитаних;
  • Інші країни.

Скільки саме громадян знаходиться за кордоном, нікому точно не відомо, але за оцінками МЗС за 2017 рік - близько 6 мільйонів українців. Хоча ще в 2012 була доступна така інформація, що за кордоном перебувало 6,5 мільйона наших співвітчизників. Скільки ж людей реально працює за кордоном не знає ніхто, адже як тільки людина перетинає кордон, про неї практично забувають.

Аналітики стверджують, що еміграція - це чиста економіка і є результатом фінансових труднощів в країні.

Згідно з опитуванням, 75% українців бояться їхати за кордон працювати і вважають, що влаштуватися там на роботу практично нереально, або ж вони не мають перспектив добре заробити. При цьому, тільки 30% українців зазначили, що зацікавлені в пошуках праці за кордоном, особливо роботи в Польщі.

Насправді, працевлаштування в країнах Європи, або в тій самій Польщі не несе в собі нічого складного. Практично кожен охочий може влаштуватися на роботу, тільки для втілення цих цілей в життя потрібно вибрати хорошого ліцензованого посередника.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27