Легальна робота в Європі

Українські дипломатичні установи в Польщі

2250

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Незалежно від того з якою метою ми приїжджаємо до Польщі, туристичною або ж заробити грошей, кожен з нас сподівається отримати допомогу в разі потреби саме в українському консульстві. Але потрібно поставити такі питання: чи допоможуть громадянам України консульські установи в надзвичайних ситуаціях і які їхні компетенції в цілому? Де ж знаходяться українські консульства в Польщі? І найбільш популярне запитання - чи можна там зробити або продовжити візу не виїжджаючи з країни? І тепер, по-порядку ...

Чим займаються консульства України в Польщі?

Пріоритетом роботи консульства є забезпечення захисту прав і законних інтересів українців за кордоном:

  • звернення з питань дискримінації громадян України за кордоном;
  • інформація громадянам України з питань законодавства Польщі;
  • допомога при затриманні або арешті в Польщі;
  • облік місцезнаходження українців в Польщі;,br /> співпраця з міжнародними організаціями та благодійними фондами в зв'язку з переселенням українців на батьківщину;
  • допомога в надзвичайних ситуаціях (НС, затримання, арешт, загибель, крадіжка / втрата документів).

У разі загрози життю українцям, громадяни України можуть звертатися на гарячу лінію в консульство незалежно від часу. Гаряча лінія посольства України в Польщі - +48 698 608 837.

Крім того консульства України надають нотаріальні послуги (засвідчують договори, довіреності, свідоцтва), реєструють і завіряють документи (свідоцтва про шлюб і смерть).

Чи можна в консульстві продовжити або зробити візу, не виїжджаючи в Україну?

Насправді, такими питаннями українське консульство не займається, адже відкрити візу в Польщу може тільки польське консульство, звичайно ж не існуюче на території Польщі. Українське консульство може допомогти тільки з відкриттям української візи.

Де знаходяться українські дипломатичні установи в Польщі?

На території Польщі функціонує Посольство України у Варшаві (вул. Яна Шуха, 7), генеральні консульства України в Кракові (ал. Беліни-Пражмовського, 4), Любліні (ал. 3 Мая, 14), Гданську (вул. Б. Хшановськего, 60), Жешові (вул. Мохнацького,15). Крім посольства і генеральних консульств функціонують почесні консульства України в Бидгощі, Лодзі, Тарнові, Вроцлаві, Зеленій Гурі, Перемишлі, Познані, Ряшові, Хелмі та Щеціні.

Дипломатичні установи України працюють, щоб допомогти нашим громадянам у разі виникнення питань на роботі в Польщі, що стосуються оформлення документів, консульського обліку, питань українського громадянства, завірення і реєстрації документів. Детальніше з роботою українських консульств можна ознайомитись на офіційному сайті - http://poland.mfa.gov.ua/ua.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27