Легальна робота в Європі

Збільшення заробітної плати в польських супермаркетах

489

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Нікому не секрет, що українські громадяни їдуть на роботу в Польщу з кожним роком все більше. Серед всіх варіантів праці обирають й роботу в супермаркетах. Польські супермаркети відрізняються від наших: у них більший асортимент продукції, товари з усієї Європи, а якість – найкраща. У 2019 році працівники супермаркетів отримували від 2250 до 3000 злотих брутто в місяць. Це без урахування премій та надбавок за роботу без прогулів. Яким чином можна отримувати більшу заробітну плату?

Через збільшення мінімальної зарплати в Польщі, в супермаркетах країни збільшили своїм колегам теж рівень зарплат. Окрім того, з січня було змінено систему нарахування бонусів та премій менеджерам магазинів.

Зокрема, на прикладі супермаркету Biedrоnka магазини розділилися на 3 зони оплати:

Магазини А – точки в маленьких магазинах;

Магазини В – точки, які розташовані у великих містах;

Магазини С – точки столиці Польщі – Варшави.

В кожній з цих точок, працівники супермаркетів діляться також на 3 категорії, за якими отримують зарплату. Стаж: від 0 до 1 року роботи, від 1 до 3 років, а також – більше 3 років праці.

Магазини категорії А дають можливість своїм співробітникам отримувати до 3120 злотих брутто в місяць. Працюючи в категорії В, тобто у великих містах, можна отримувати до 3470 злотих брутто в місяць. Магазини категорії С – у Варшаві - оплачують працю своїх співробітників до 3720 злотих брутто в місяць.

Мережа супермаркетів Biedrоnka також запровадила нові правила стосовно вихідних. Відповідно до змін, працівники можуть отримувати премію за відвідуваність з наявністю додаткових вихідних, однак в меншому розмірі.

Яким чином виплачуються бонуси за результативність роботи? Зокрема:

  • 70 злотих, якщо працівник налагоджує контакт з клієнтами;
  • 100 злотих, якщо працівник виконує місячну норму.

Варто зазначити, що в багатьох супермаркетах Польщі, співробітники отримують щорічну премію, яка сягає близько 2000 злотих.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання