Легальна робота в Європі

В Польщі з'явилось ще одне державне свято

339

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

В кінці минулого місяця Польський Сейм прийняв новий закон, який передбачає запровадження ще одного національного свята – Дня Хрещення Польщі, який відзначають 14 квітня. 279 депутатів проголосували та підтримали даний законопроект. Під час роботи над самим законопроектом було зазначено, що поява нового національного та державного свята надзвичайна важлива подія для всієї Польщі, оскільки саме з цього моменту країна з’явилась на карті Європи та стала однією з провідних.

Якщо звернутись до історичної довідки, то хрещення Польщі – тривалий процес християнізації всієї країни, який розпочався 14 квітня 966 року. Все розпочалося з хрещення Мєшка І – польського князя, який був першим правителем Польської держави. Подія хрещення польського князя підняла на вершину його правління та політичну вагомість як важливого європейського правителя. 14 квітня 966 року вважалося створенням Польської держави.

Однак нове державне та національне свято не означає ще один додатковий вихідний. Сейм не передбачає зайвих фінансових затрат із бюджету Польщі, проте хоче привернути увагу до цього дня, показати його історичну цінність. Тому 14 квітня залишиться звичайним робочим днем.

Варто нагадати, що немає спеціальних нормативних актів, які б регулювали вихідні дні на державні та національні свята. Переглянути календар святкових та вихідних днів у 2019 році можна на нашому сайті. Відповідно до цього ви зможете планувати, як проведете вихідні, якщо ви перебуваєте на роботі в Польщі.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання