Легальна робота в Європі

В Польщі відбудеться акція: "Вихідні за півціни"

430

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Ми неодноразово писали про місця, які можна відвідати на вихідних в Польщі, щоб цікаво та з користю провести свій відпочинок. Ці вихідні – саме той час, коли варто відправитись в довго омріяний уікенд Польщею, а головне – вдвічі дешевше, аніж зазвичай. З великим напливом туристів, Польща намагається робити приємні акції для тих, хто подорожує, тому недарма в країні є такі акції, як: «вихідні за півціни», «безкоштовний листопад» та «ніч музеїв».

Акція «вихідні за півціни» пройде з 15 по 17 березня. Вперше акцію було проведено в 2016, й відтоді проводять її двічі на рік – в березні та жовтні. Ідея настільки сподобалась туристам та полякам зокрема, що в перший рік проведення акції більше 60 тисяч осіб долучилися до неї. З кожним роком кількість туристів різко збільшувалась, і в минулому році (в 2018), акцією скористалось понад 165 тисяч людей.

Сенс акції полягає в тому, що протягом вихідних різноманітні заклади пропонують свої послуги лише за пів ціни. Щороку все більше закладів, в тому числі: готелів, ресторанів, кафе, музеїв, театрів, кінотеатрів, долучаються до акції, тим самим підтримуючи туризм в Польщі.

Організатори вже встигли повідомити, що цьогоріч весною братимуть участь в акції «вихідні за півціни» 894 заклади по всій території країни. Засновники цього діяння створили сайт, на якому можна подивитися, які ж саме заклади братимуть участь. Подивитись можна на інтерактивній карті https://polskazobaczwiecej.pl/lista-obiektow.

Організатори повідомляють, що завдяки подібним акціям вони хочуть збільшити тривалість туристичного сезону. Найбільше туристів в Польщі припадає саме на літо, однак цю ситуацію хочуть виправити, адже весною та восени також можна чудово провести час подорожуючи.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання