Легальна робота в Європі

Актуальні вакансії за кордоном від прямих роботодавців

5104

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

На початку кожного тижня ми робимо огляд нових вакансій від іноземних роботодавців для українців в Польщі, Чехії та інших країнах Євросоюзу. Вашій увазі покажемо найбільш привабливі пропозиції від прямих роботодавців по безвізу і робочою візою в різних країнах.

Робота в Польщі без посередників: актуальні пропозиції на тиждень

Цього року більшість наших співвітчизників вважають за краще їхати на роботу в Польщу по біометричного паспорту, не чекаючи відкриття візи. Але, робоча віза надає свої переваги. Тому, сьогодні розглянемо різні пропозиції.

У місто Ожеше Сілезького воєводства потрібні офіціанти. В обов'язки працівника входить обслуговування гостей ресторану і сервірування столів до заходів. Працівник повинен знати польську мову на комунікативному рівні, а також мати досвід роботи близько 1 року. Оплата праці погодинна - 12 злотих на годину. В місяць виходить від 3000 злотих «на руки».

У місто Викроти Нижньосілезького воєводства потрібні працівники на лінію виробництва автокрісел Toyota. На дану вакансію приймаються як чоловіки, так і жінки без досвіду роботи в цій області. В обов'язки працівників входить монтаж деталей і елементів, контроль якості та комплектація продукції. Єдиною вимогою до кандидатів є хороший стан здоров'я. Компанія пропонує хорошу зарплату - 11 злотих на годину і проживання за рахунок роботодавця з усіма необхідними умовами для комфорту співробітників з України. На місяць виходить близько 3000 злотих.

У місто Грифіно Західно-Поморського воєводства потрібні працівники в ресторан швидкого харчування McDonald's. В обов'язки входить приготування їжі і напоїв: бургерів, картоплі фрі та інших страв в меню кафе, а також кока-коли, спрайту і різних коктейлів. Досвід роботи не є обов'язковим, але був би перевагою. У той же час для працівників надається безкоштовне житло, сімейні пари поселяють разом. Пропонують зарплату від 11 злотих на годину. В місяць можна заробити близько 3000 злотих.

У місто Гидке Великопольського воєводства потрібні сімейні пари, чоловіки і жінки на сортування брендового одягу. В обов'язки кандидатів входить упаковка одягу і підготовка товару до відправлення. Від кандидатів роботодавець вимагає тільки хорошої фізичної підготовки. Працівникам надається безкоштовне житло. Заробітна плата - 12,94 злотих за годину за денну зміну, а також 14,24 злотих за годину за нічні зміни. В місяць буде виходити от 3000 злотих нетто.

Робота в Чехії від прямих роботодавців

Потрібні працівники на автозавод без досвіду роботи. Головними обов'язками кандидатів є виготовлення деталей до автомобілів і пошиття автокрісел. Заробітна плата 120 крон на годину. На жаль, роботодавець надає лише платне житло вартістю 3000 крон за місяць з людини. Але, така робота дасть можливість заробити від 30000 гривень на місяць.

Також, в Чехію потрібні працівники на виробництво гумових килимків для автомобілів. На таку роботу потрібні тільки чоловіки, адже робота вимагає хорошої фізичної підготовки. В обов'язки входить експлуатація машин на виробництві. Роботодавець надає безкоштовне проживання недалеко від місця роботи і заробітну плату 90 крон на годину (36000 гривень на місяць).

Робота в Фінляндії для українців

У місто Міккелі потрібні працівники на збір грибів в лісі. Роботодавець не вимагає досвіду роботи і готовий надати безкоштовне навчання на місці роботи. За проживання платить працівник подобово в сумі 6 євро за добу. Величезним плюсом такої роботи є те, що кандидати отримують зарплату щодня. Заробітна плата працівника залежить тільки від виробітку - 7 євро за кілограм. За відгуками наших співробітників, в місяць виходить від 1000 євро.

Робота в Голландії без посередників

На будівництво в Нідерланди потрібні співробітники на внутрішні роботи з досвідом в сфері будівництва. Кандидат повинен вміти робити всі види внутрішніх робіт, що дає можливість заробити від 1300 євро в період навчання з перспективою більшого заробітку. Величезною перевагою є надання безкоштовного проживання роботодавцем.

Сьогодні, ми розповіли про нові вакансії від нашої компанії, де ви можете гарантовано добре заробити без досвіду роботи (крім деяких пропозицій) і знань іноземної мови.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27