Легальна робота в Європі

Види віз в Польщу

3727

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

​По последние несколько лет Польша как страна-работодатель заняла лидирующие позиции на рынке трудоустройства украинцев за границей. Так же множество украинцев посетили эту страну в туристических целях. Этому способствовало и территориальное соседство, и языковое сходство. Кроме того, получим польскую визу украинцам НЕ составляет особого труда, если на руках соответственны пакет документов. Поэтому многие украинцы начинают знакомство с Европой как раз из Польши.

Тип необходимой визы зависит от того, с какой целью вы собираетесь пересеч границу. Тем не менее, следует помнить, что на территорию Шенгенской зоны вы Должны въехать и выехать через ту страну, которая открыла вам визу. В случае нарушения данного условия Возможны проблемы с оформлением виз в дальнейшем.

Наша компания подготовит Вам полный пакет документов для подачи в визовый центр:

- официальное приглашение на работу от польской фирмы;

- страховой полис на период пребывания за границей;

- правильно заполненная анкета.

Вам потрібно відправити нам скан-копії:

- першої сторінки закордонного паспорта;

- першої сторінки та сторінки з пропискою українського паспорта.

Менеджери готові відповісти на всі Ваші запитання за телефонами:

+3805037198 00, +380673632245, +380939512227

Віза в Польщу

Слід враховувати різні види віз, умови їх оформлення і можливості, які вони надають для своїх володарів. Для визначення типу візи прийнято використовувати буквене позначення.

Таким чином:

- A - це вид аеропортової транзитної візи;

- B - ця віза транзитна, вона дає право туристу на два або кілька разів транзиту (проїзду) через територію однієї з країн-учасниць Шенгенського договору по шляху в третю країну;

- С - віза туристична для одного або декількох в'їздів в країну;

- D - національна віза, яка видається безпосередньо самою державою відповідно до її внутрішнього законодавства.

Туристична, гостьова і бізнес-віза не дають вам права працювати легально. Наша компанія спеціалізується на підготовці документів для оформлення польської робочої піврічний або річної візи. Саме такий документ відкриває перед вами можливість офіційного працевлаштування.

Робоча віза в Польщу

Саме цей тип візи необхідний для легального працевлаштування в Польщі. Завдяки такому документу ви отримуєте право жити і працювати на польській території. Для оформлення польської робочої візи необхідно разом зі своїми документами надати запрошення від роботодавця, яке свідчитиме про легальність вашого перебування та трудової діяльності в Польщі.

Річна віза (від воєводи)

Відмінність річний польської робочої візи від звичайної піврічний робочої візи полягає не тільки в терміні дії. Головна перевага такого типу візи полягає в можливості перекривати «коридори» інших польських віз, виданих раніше. Наприклад, якщо відкрита польська робоча віза категорії D з кодом 05 (180/360), то після перебування на території Польщі відведені 180 днів вам буде заборонено повертатися туди до того часу, поки не виповниться рік від моменту відкриття візи.

Саме польська робоча віза, видана за воєводського вирішенню, має код D 08 та анулює такий «коридор». Крім того, консул по закону повинен підкорятися воєводі. Відповідно, у нього немає права відмовити у видачі візи такого типу. Винятком може бути лише дуже серйозна причина, по якій законодавством заборонено перетинати кордон.

Важливо !!! Запрошення від роботодавця дійсно рівно 3 місяці з дня видачі, тому за цей час вам треба подати документи до візового центру і перетнути кордон.

Який би тип візи не довелося вам відкривати, уважно перевіряйте ті документи, які заповнюєте, і ті, які отримуєте на руки. Пам'ятайте, що документи від надійної фірми - гарантія благополучного перетину кордону офіційного працевлаштування.

Якщо ви плануєте знайти легальну роботу в Польщі, оптимальним варіантом буде звернутися в агентство з працевлаштування за кордоном. Там вам допоможуть не тільки знайти бажану вакансію, але і нададуть якісні документи від перевіреного роботодавця для оформлення польської робочої візи. Для отримання саме таких документів звертайтеся в компанію AM Лінгвіста, і наші менеджери допоможуть вам не тільки в оформленні необхідного пакету документів, але і з вибором вакансії.

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання