Легальна робота в Європі

Все, що потрібно знати про народження дитини в Польщі

2116

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Подарувати життя – головне призначення жінки. Незалежно від національності, віку, кольору шкіри, кожна жінка хоче народити дитину. Народження дитини – це без сумніву диво, але так природно склалося, що жінка народжує в стражданнях. Проте цей процес можуть пом'якшити хороші фахівці і умови. Беззаперечно європейська медицина стоїть на вищому рівні від української, тому багато українок обирають саме Польщу.

Скільки коштують пологи для іноземців?

За пологи в Польщі потрібно буде заплатити в будь-якому випадку: чи сплатити послуги в самій клініці або ж оплатити страховий поліс. Вартість платних пологів становить 2500-5000 злотих, залежно від міста і репутації клініки. У вартість одразу входять ліки, підгузки, пелени.

Чи можливо все-таки народжувати безкоштовно?

Так, можливо народжувати безкоштовно, але тоді потрібно виконати ряд умов. Жінка чи чоловік повинні бути офіційно працевлаштовані на роботі в Польщі, і мати оформлену роботодавцем медичну страховку («ubiezpieczenie»). Також потрібно надати пакет документів: карту побуту чи паспорт з дійсною візою, прописку, медичну книжку, карти обліку вашої вагітності, NIP (ідентифікаційний номер фізичної особи) роботодавця. Народивши безкоштовно, можна домагатися допомоги на дитину від польської держави.

Комфортність послуг

Для матусь створені відділи, щоб полегшити процес пологів, курси майбутніх матерів та є можливість відвідувати спеціальні процедури. Можна скористатися також послугами акушерів при першому годуванні, дієтологів та психологів. Клініки забезпечені високотехнологічним обладнанням. Можливо навіть народжувати у воді. 

Документи, які видаються під час виписки дитини з полового будинку

1. Свідоцтво про народження

2. Карта розвитку дитини (потрібна при реєстрації на облік до педіатра)

Яке громадянство отримає дитина?

Дитина отримує громадянство тієї країни, громадянами якої є її батьки: якщо батько і мати дитини українці, то і дитина автоматично набуває українського громадянства, але за умови, що хоча б один з батьків поляк – з’являється можливість отримання «паспорта з орлом».

Перерахувавши всі переваги народжувати в Польщі, можна сміливо сказати, що Польща – саме та країна, яка забезпечить для Вас комфортні і безпечні пологи. 

Поделитись
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання