Легальна робота в Європі

Вступ 2019: що змінилось в польському законодавстві?

998

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Нікому не секрет, що щороку до польських вузів ступає чимала кількість українських студентів. Дехто відразу після школи, а дехто після закінчення українського бакалаврату – на магістратуру. Маючи відповідну польську освіту, іноземці можуть просто знайти в Польщі роботу по спеціальності, отримуючи при цьому пристойну заробітну плату.

Реєстрація на вступ 2019-2020 в польські університети ще розпочалась в кінці весни минулого року. Кожен університет має певні вимоги до потенційних студентів, до їхніх вмінь та навичок, а також терміни подачі документів до вишу. Вступникам дається достатньо часу аби обдумати ретельно свій вибір і звісно ж – обрати кращий польський вуз.

Цьогоріч у польському законодавстві про вищу освіту відбулися певні зміни, які стосуються вступників із України. Обов’язковим залишається документ про закінчення середньої освіти, себто школи, а також потрібно підтверджувати знання польської мови. Завдяки нововведенню в польському законодавстві про вищу освіту, українські абітурієнти, які мають сертифікат на підтвердження рівня мови не менше С1, мають змогу вступати до із шансом отримати безкоштовне навчання. Це стосується лише державних університетів, в приватних цих змін не має.

Декілька років тому українські абітурієнти могли вступати в польські вузи не здаваючи ЗНО. Проте зараз вони забов’язані це робити, оскільки результати ЗНО зараховуються як підсумкові оцінки для атестату загальної середньої освіти. Більшість польських вузів не вимагає результатів ЗНО, і абітурієнти можуть вступати, не подаючи цей сертифікат з іншими документами. Однак, є ряд вузів, зокрема державних, які обирають тільки найкращих студентів, тому враховують результати ЗНО. Наприклад, до таких університетів належить Ягелонський університет.

Щоб збільшити шанси свого вступу в польський виш, потрібно до нього готуватись заздалегідь. Насамперед обрати університет, який вас цікавить найбільше, з’ясувати терміни подачі документів. Чим раніше ви подасте документи, тим краще, оскільки таким чином ви бронюєте місце для іноземців в обраному вузі.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27