Легальна робота в Європі

Вихідні дні в Польщі в 2019 році

14268

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Щодня більшість українців їздять в Польщу на роботу, навчання чи просто на відпочинок або закупи, і не всі знають про календар свят в Польщі 2019, який може стати в нагоді кожному, хто їде до сусідньої країни. Комусь потрібно знати, коли діє заборона на торгівлю в Польщі, оскільки в ці дні можна забути про покупки, бо всі магазини зачинені. Інші ж хочуть знати, коли офіційні дні через те, що додатковий вихідний – це можливість відправитись в невеличку подорож, або просто гарно відпочити та не працювати.

Неробочі дні в Польщі 2019 року залежать від закону, який прийняла Польща ще у листопаді 2017 року. Це Закон про заборону торгівлі в неділю та святкові дні в Польщі. Згідно закону, в 2019 році торгувати можна лише в останню неділю місяця, всі інші неділі – неторгові. В неторгові дні всі магазини, супермаркети, заклади харчування не будуть працювати.

Пропонуємо вам переглянути список неторгових днів:

Вихідні дні в Польщі 2019 році – офіційно затверджені на державному рівні, цього річ їх 13. Зазвичай це дні, які стосуються церковних та держаних свят. Цьогоріч багато свят припадає на будень день, а це означає, що в тижні буде ще один додатковий день для відпочинку.

Вихідні та святкові дні в Польщі в 2019 році:

Що таке «довгий вікенд»?

Поляки називають «довгим вікендом» (Długie weekendy) вихідні, які тривають від трьох днів і більше підряд. Наприклад окрім суботи й неділі вихідною може бути п’ятниця, ну або ж понеділок. У 2019 році налічується 8 довгих вихідних в Польщі. В ці дні поляки обожнюють відпочивати у різних куточках країни. Томупід час таких вихідних у вас також буде можливість кудись поїхати на відпочинок.

Перелік днів, на які припадають «довгі вікенди» в Польщі:

29 грудня – 1 січня – Новий рік (Nowy Rok);

20-22 квітня – Великдень (Wielkanoc);

1-5 травня – День Праці (Święto Pracy) та День Конституції (Święto Konstytucji);

20-23 червня – Свято Пресвятих Тіла та Крові Господніх (Boże Ciało);

15-18 серпня – День Польського Війська (Święto Wojska Polskiego) та Успіння Пресвятої Діви Марії (Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny);

1-3 листопада – День Усіх Святих (Wszystkich Świętych);

9-11 листопада – День Незалежності Польщі (Święto Niepodległości);

25-29 грудня – Різдво (Boże Narodzenie).

Отже, завдяки інформації від «АМ Лінгвіста» вас більше не турбуватиме питання: коли в Польщі вихідні дні? А на нашому сайті ви зможете ще й детальніше розглянути вакансії в Польщі.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27