Легальна робота в Європі

Навіщо вчити польську мову: 5 причин

4410

Все о работе в офисе: очень хорошая  зарплата и  работа

Серед людей, котрі відправляються на роботу в Польщу, можна часто почути такі фрази: "Навіщо мені вчити польську, якщо я вирушаю на роботу всього лише на 3 місяці або півроку?", "Навіщо мені це потрібно, якщо там будуть українські координатори? "і тому подібні. Тому, сьогодні, ми наведемо як приклад кілька причин, за якими знати польську мову насправді необхідно.

1. Робота

Щороку, все більше і більше українців виїжджають на роботу в Польщу, тому конкуренція серед іноземців тут грандіозна. Величезною перевагою буде володіння польською мовою. За допомогою цих знань ви зможете стати конкурентоспроможним на ринку праці і отримати високооплачувану роботу не тільки в Польщі, а й на території інших європейських країн. Володіння розмовною польською є ключовим моментом під час прийому на роботу в Польщі.

2. Навчання в Польщі

Якщо ви вирішили відправиться вчитися за кордон, і виберете Польщу, як місце для навчання, тоді вам обов'язково будуть потрібні знання польської мови. Дипломи в Польщі отримують не тільки жителі країн СНД, а й німці, чехи та інші іноземці. Щоб вступити в польський ВУЗ, то вам доведеться пройти співбесіду польською мовою, і вчиться ви теж будете на польському. Тільки деякі навчальні заклади пропонують навчання англійською, але це буде коштувати в декілька разів дорожче.

3. Участь в програмах обміну

Жителям країн СНД дуже часто пропонують різні програми обміну, а також стажування в Польщі з перспективою отримання хорошої роботи або європейського сертифіката про навчання. Але для цього необхідно знати польську мову хоча б на мінімальному рівні.

4. Ведення власного бізнесу

Почати власний бізнес в Польщі дуже просто. Тут, ніхто не вимагатиме хабарів, хоча бюрократія також притаманна. Але, для того щоб самостійно розібратися з "паперами", вам потрібні знання польської мови. Адже користуватися послугами перекладача вкрай дорого. Також, для ведення переговорів і телефонних розмов потрібні знання мови.

5. Саморозвиток

Знання ще однієї іноземної мови це завжди величезний плюс. Вчити яку-небудь іноземну мову означає - покращувати пам'ять, розвиватися, дізнаватися щось нове, подорожувати, знаходити нові знайомства. Завдяки цьому, можна дивитися фільми, а також читати польські книги в оригіналі. Та й взагалі, польська мова - красива. Тільки на початку може здатися, що це набір шиплячих, а незабаром, вивчивши фонетику, ви будете приємно здивовані.

Поделитись
Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27