Легальна робота в Європі

Робота в Оломоуц (Чехія)

Найдено 0 вакансий
Нічого не знайдено.

З кожним роком кількість в українців в Чехії збільшується. Українці обирають різні міста для роботи, зокрема найчастіше Прагу, Пльзень, Оломоуц, Брно. Робота в місті Оломоуц в Чехії приваблює наших співвітчизників цьогоріч, оскільки місто достатньо велике і є багато варіантів праці.

Олоумоуц – це столиця Оломоуцького краю, місто ще називається «маленькою Прагою», оскільки воно є центром туризму та промисловості. Оломоуцький край славиться невеликою кількістю туристів, а також іноземцями, які там проживають. Тому робота в Оломоуці доступніша, ніж в інших містах Чехії.

Вакансії та офіційне працевлаштування в Оломоуці

Чеський роботодавець шукає таких працівників, які готові працювати на результат та розвиватися. Наші громадяни не дарма обирають працевлаштування в Оломоуці, оскільки тут чимало хороших пропозицій роботи. Вакансії знайдуться для всі: як для жінок, так і для чоловіків, окрім того можуть працювати і сімейні пари.

Робота в Оломоуці для українців представлена в таких сферах:

  • Заводи, фабрики та виробництва;
  • Склади одягу, взуття, техніки, продуктів;
  • Сфера послуг;
  • М’ясокомбінати;
  • Будівництво (різноробочі на будові, маляри, муляри, арматурники, штукатури та ін.);
  • Сфера спеціалістів (швачки, кухарі, слюсарі, електрики, медичні працівники та ін).

Українські працівники можуть працювати без знання чеської мови, при тому отримувати гідну заробітну плату. Наприклад, на складах кандидат може отримати в середньому 1000-1300 євро в місяць.

Якщо вас цікавить робота в Оломоуці, то наша компанія допоможе вам зробити всі необхідні документи для працевлаштування. Легальна робота в Чехії з нашою фірмою можлива, як по візі, так і по біометрії.

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27