Легальна робота в Європі

Робота плиточником за кордоном

Найдено 1 вакансий
Польща
Чоловікам
Від 20 до 55 років
Досвід від 5 років

800 USD - 1100 USD

700 EUR - 900 EUR

18000 грн - 25500 грн

2900 PLN - 4100 PLN

Плиточник

Будівництво – дуже велика сфера праці, яка надає можливість працювати великій кількості працівників. Будівництво в Європі дуже відрізняється від того, що в Україні. Саме високооплачувана робота приваблює українців податися за кордон на заробітки.

Робота плиточником за кордоном – одна з найпоширеніших вакансій на будові, яка дає можливість не тільки гарно заробити, а й проявити свій професійних потенціал. Найчастіше плиточники потрібні в Чехії та в Польщі. Легальна праця в цих країнах цілком можлива для наших співвітчизників.

Робота плиточником за кордоном: умови праці та обов’язки

Плиточник – це професіонал, який займається облицюванням плиткою поверхонь (наприклад, в середині будівлі або зовні). Фахівці цієї спеціалізації працюють в приватних будинках, офісних приміщеннях, розважальних комплексах, магазинах, лазнях, басейнах тощо. Окрім того, плиточники працюють з різними видами будівельних матеріалів: керамічна плитка, кахель, мозаїка, фасадна плитка, мармур, граніт, штучний камінь та ін. Ця спеціальність вимагає також працю з різними видами інструментів.

Плиточник за кордон виконує такі обов’язки:

  • Попередня підготовка приміщення до роботи (ґрунтовка, стяжка, штукатурка);
  • Розмітка на нарізка матеріалу (плитки); Укладання плитки;
  • Затирання швів;
  • Прибирання робочого місця.

Плиточник повинен володіти наступними якостями:

  • Рухливість;
  • Дрібна моторика рук;
  • Обачність;
  • Охайність;
  • Творчість.

Робота плиточником за кордоном фізично складна та потребує спеціального навчання. Фахівець повинен бути готовим до постійної комунікації з іншими працівниками та до фізичних навантажень. З досвідом роботи знайти роботу можна в будь-якій країні Європи, оскільки ця професія дуже затребувана за межами нашої держави.

Вакансії плиточника за кордоном від «АМ Лінгвісти»

Високий заробіток, вигідні умови праці, можливість побачити Європу – і це ще не весь перелік плюсів співпраці з компанією «АМ Лінгвіста». Ми надаємо лише офіційне працевлаштування без посередників за кордоном. На нашому сайті можна обрати вакансію плиточника серед інших, подивитись відгуки про роботу.

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27