Легальна робота в Європі

Робота по біометричного паспорту в Чехії

Найдено 0 вакансий
Нічого не знайдено.

Для українців Чехія – країна можливостей, оскільки заробітна плата значно більша, аніж в Польщі, а тим більше в Україні. Наші громадяни шукають найрізноманітніші способи аби потрапити на роботу в Чехію. Робота в Чехії по біометричному паспорту надзвичайно приваблива для наших співвітчизників, оскільки дає шанс поїхати працювати без виготовлення чеської робочої візи.

На сьогоднішній день в Чехії справжній дефіцит працівників, особливо в робочих сферах. Роботодавці шукають хороших працівників, які не бояться роботи та готові працювати на результат. Саме тому робота з біометричним паспортом в Чехії більш ніж реальна, однак працювати можна не більше трьох місяців. Щоб робота була легальною, чеський роботодавець повинен надати відповідний документ, що він наймає вас на роботу. Зазвичай це стосується саме сезонної роботи, або короткого перебування в країні. Наприклад, для сімейних пар цей варіант ідеально підійде, адже за короткий термін можна мати високий заробіток.

Вакансії по біометричному паспорту в Чехії бувають у таких сферах:

  • Заводи та виробництва;
  • Фабрики;
  • Сезонна робота;
  • Сфера обслуговування.

У цих сферах не потрібний досвід роботи та знання мови, а працювати потрібно фізично. Тому основною вимогою до кандидатів – це хороша фізична форма та бажання багато працювати. Однак пропозиції знайдуться для спеціалістів. Наприклад, кваліфікований зварювальник обов’язково отримає гідну вакансію з європейською зарплатою.

Наша компанія займається працевлаштуванням українців за кордон. Тому робота по біометричному паспорту в Чехії – реальність з нами. Актуальні вакансії та відгуки від наших клієнтів завжди доступні на нашому сайті.

Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання