Легальна робота в Європі

Робота нянею в Польщі

Найдено 1 вакансий
Польща
Чоловікам
Від 20 до 50 років
Від 1 року

900 USD - 1000 USD

800 EUR - 900 EUR

21700 грн - 24800 грн

3500 PLN - 4000 PLN

Водій категорії В на перевезення пасажирів

Актуальні вакансії для нянь


З кожним роком все більше європейців наймають на роботу нянь без візи для догляду за дітьми. Темп життя прискорюється, і стає все менше часу на виконання повсякденних домашніх обов'язків. Середній рівень доходів у Європі значно виріс за останні 5 років. Тому багато хто шукає собі помічницю по будинку, яка буде доглядати за дітьми, прибере в будинку, випере й виконає інші вказівки.

Робота нянею в Польщі для українців: хто може претендувати на вакансію, істотні вимоги до кандидатів
Жінки з досвідом роботи - бездоганні кандидатки на такі вакансії, як няня і домогосподарка. В основному шукають таких, які будуть поєднувати ці дві спеціальності. Бажано, щоб нянечка мала вищу педагогічну освіту і володіла якоюсь іноземною мовою.

Робота в Польщі нянею по безвізу для російськомовних українок можлива в російській родині. Няня повинна бути завжди охайною, мати змінний одяг для прибирання, занять з дитиною і приготування їжі. Адже саме ця людина, повинна бути прикладом для всіх членів родини. Няня повинна володіти великим терпінням і ні за що не підвищувати голос на дитину. Якщо в родині є домашня тварина, тоді обов'язки по догляду за нею теж лягають на плечі няні.

Головні обов'язки:

  • догляд за дитиною;
  • перевірка домашнього завдання в дітей;
  • розвиваючі ігри;
  • прогулянки на свіжому повітрі;
  • жорстке дотримання розпорядку дня;
  • прибирання в будинку.

Робота в Польщі нянею для українців: актуальні вакансії й офіційне працевлаштування
Робота нянею в Польщі - хороша можливість легально працевлаштуватися. Це перспективна професія, яка дозволяє займатися улюбленою справою, жити й харчуватися за рахунок роботодавця, а також відпочивати разом з російською сім'єю в Польщі. Найбільш затребувані няні в Варшаві. Це велике місто, столиця, тому тут чимало зайнятих сімей, які потребують допомоги по дому.

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27