Легальна робота в Європі

Сезонна робота в Польщі

Найдено 0 вакансий
Нічого не знайдено.

Актуальні вакансії сезонної роботи в Польщі
З кожним роком Польща й Німеччина все більше й більше набирають обертів під час щорічного збору врожаю. Багато фермерських угідь, теплиць і полів постачають продукти на головні ринки Європи. Весь час на фермерські угіддя потрібно якомога більше робочих рук, тому що небагато поляків хочуть працювати на таких плантаціях.

Збір урожаю по безвізу - великий плюс для українців, адже цілий рік такі вакансії наявні на ринку праці й дають можливість за короткий період часу добре заробити.

Збір ягід: вимоги для українців і тривалість сезонних робіт
Пік сезонних робіт - кінець весни, літо й початок осені. У цей період українців запрошують на збір урожаю:

  • полуниці;
  • малини;
  • черешні;
  • чорниці;
  • яблук;
  • спаржі;
  • огірків;
  • лохини.

Навіть студенти приїжджають, щоб підзаробити грошей влітку, причому немаленьку суму. Для працевлаштування всього лише потрібно оформити робочу візу.

Сезонна робота не легка. Робочий день на полі починається рано-вранці і закінчується тільки ввечері. Працювати потрібно за будь-якої погоди: і у спеку, і в дощ. Головна вимога від кандидатів - витривалість і посидючість. Потрібно розуміти, що це важка фізична праця.

Збір полуниці в Польщі без візи: середня зарплата й умови працевлаштування
Умови оплати залежать від кількості зібраного врожаю. Найчастіше це 0,5-0,6 злотих за кілограм. Тому тільки від швидкості Вашої роботи залежить, скільки грошей заробите.

Роботодавець забезпечує своїх працівників безкоштовним житлом. Умови проживання можуть бути не бездоганні, але житло розташоване за крок від місця роботи. Завдяки цьому робочі заощаджують і гроші на проїзд до місця роботи, і час. Пропустити робочий день не можна, оскільки за прогул із працівника вираховують вартість житла за один день.

Навіть тяжкі умови не можуть змусити наших співвітчизників залишитися вдома. Збирання полуниці в Польщі - це одна з найпопулярніших вакансій серед українців, які шукають тимчасову роботу в Польщі.

Збір ягід у Польщі: актуальні вакансії в 2019 і легальна робота
Сезонна робота в Польщі офіційна. Оформлення відбувається тільки з робочою візою, тому що в роботодавців немає часу для виготовлення документів для кожного охочого.Ціна оформлення - від 600 до 2000 гривень.

Вакансія на збір полуниці в Польщі є найбільш затребуваною серед наших громадян. Популярними також є роботи на збір яблук, груш, малини, черешні, капусти й інших овочів і фруктів. З відгуками про роботу в Польщі й умови проживання ознайомтесь у нас на сайті. Після цього можна буде легко прийняти рішення, готові Ви чи ні до такого типу робіт.

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27