Легальна робота в Європі

Сезонні роботи

Найдено 0 вакансий
Нічого не знайдено.

Сезонна робота

Сезонна робота за кордоном користується неабиякою популярністю серед громадян України у 2019 році. Цей ідеальний варіант для жінок, чоловіків, а також для пар, які хочуть заробити чималу суму за короткий період.

Сільськогосподарська сфера добре розвинена в Польщі, Німеччині та Словаччині. На даний момент фермерські підприємства постійно потребують нових та працьовитих людей, які не бояться багато та якісно працювати. Саме тому для українців – це чудова можливість отримати роботу в одній з європейських країн як по біометрії, так і по візі.

Сезонна робота за кордоном 2019: вакансії та обов’язки

Початок сільськогосподарських робіт розпочинається на початку весни й триває до середини осені. У різний час працівники займаються найрізноманітнішими обов’язками: від обробкою землі до збору врожаю. Жінки й чоловіки працюють в теплицях, для прикладу, висаджують помідори й зелень, однак «найгарячіший» період розпочинається під кінець весни.

Українці за кордоном збирають такий врожай:

  • Полуницю;
  • Чорницю;
  • Помідори;
  • Спаржу;
  • Малину;
  • Черешні;
  • Яблука;
  • Огірки.

Завдяки такій сезонності на прибирання врожаю можуть приїжджати й студенти, які готові перебувати в Європі лише на період канікул. Таким чином вони можуть непогано підзаробити навіть за один чи два місяці праці по біометричному паспорту.

Для українців можлива робота без знання мови, що є важливим чинником під час вибору вакансії. Європейським роботодавцям потрібні люди, які володіють хорошою фізичною формою, витривалістю та працьовитістю, адже доведеться працювати в теплицях та на полях. Іноді погодні умови не найкращі: можлива праця в дощ, під час високих температур, або ж навпаки – в холод. Тому варто зважувати на такі особливості.

Сезонні роботи за кордоном дають змогу нашим громадянам заробляти від їхніх можливостей, адже заробітна плата повністю залежить від виробітку. Чим краще працює людина, тим більший буде заробіток. Наприклад, середня зарплата на зборі полуниці – 900-1300 євро в місяць. Проте не забувайте, що всьому можна навчитися!

Сезонні робота в Європі з «АМ Лінгвістою» для українців

Знайти варіант праці для українців у сільськогосподарській сфері у 2019 році без знання мови доволі просто, особливо з нашою компанією. Ми підбираємо найвигідніші вакансії, виготовляємо документи, надаємо відгуки від клієнтів, а також забезпечуємо інформаційною підтримкою. «АМ Лінгвіста» працевлаштовує по візі й по біометрії, тому не зволікайте, й телефонуйте до нас за працевлаштуванням за кордоном!

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27