Легальна робота в Європі

Слюсар за кордон

Найдено 1 вакансий
Польща
Чоловікам
До 55 років
Потрібний досвід

900 USD - 1200 USD

800 EUR - 1100 EUR

20500 грн - 29600 грн

3300 PLN - 4800 PLN

Слюсар

Робота слюсарем за кордоном щороку набуває більшого поширення та популярності. В Європі слюсарі дуже затребувані, тому знайти роботу в цій сфері досить просто. Україна не забезпечує своїх громадян-слюсарів хорошими робочими місцями, однак за кордоном ситуація набагато краща: висока оплата праці, стабільний дохід, вигідні умови працевлаштування, перспективи лишитись в європейській країні.

Робота слюсарем за кордоном: умови праці та обов’язки

Слюсар – працівник, який займається обробкою металів та інших матеріалів ручним або механічним інструментом. Існує багато різновидів цієї професії.

Слюсар виконує такі види робіт:

  • Розмітка та рубання металу;
  • Обпилювання та вигинання металу;
  • Свердління;
  • Нарізка різьби та паяння;
  • Притирання та інше.

Робота слюсарем за кордоном вимагає хорошої фізичної форми та бажання працювати й розвиватися в цій сфері. Спеціалісти працюють від 8 годин на день, мають оплачувані перерви та обід. Оплата по годинна й залежить від країни праці, досвіду роботи й умінь працівника. Слюсар повинен мати гострий розум, бути відповідальним, точним, обережним. Також важливо мати таку якість, як самовладання та самоконтроль.

Знання мови для слюсарів не найважливіший елемент. При пошуку роботи роботодавці цінують в фахівцях досвід роботи. Чим більший досвід роботи – тим вища зарплата у слюсарів. Працюючи в цій галузі, спеціалісти повинні постійно підвищувати якість та ефективність своєї роботи.

Вакансії слюсаря за кордоном від «АМ Лінгвісти»

Працювати слюсарем за кордоном хочуть багато українців-спеціалістів. Наше агентство може запропонувати найрізноманітніші варіанти праці для слюсарів. Ми оформлюємо документи для наших клієнтів, відкриваємо візи, підбираємо вакансії.

Слюсар за кордон – можливість для будь-якого спеціаліста отримати офіційне працевлаштування за межами нашої країни. Легально працювати з компанією «АМ Лінгвіста» реальність, заходьте на наш сайт та обирайте ту вакансію, яка вам найбільше підходить!

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27