Легальна робота в Європі

Штукатур

Найдено 1 вакансий
Польща
Чоловікам
до 50 років
Потрібний досвід

800 USD - 1400 USD

700 EUR - 1200 EUR

18600 грн - 32300 грн

3000 PLN - 5200 PLN

Штукатури-шпаклювальники на будову

Професія штукатура належить до будівельних і є однією з найбільш затребуваних на європейському ринку праці. Працевлаштування за кордоном для наших громадян в будівництві дає можливість не просто мати кращий заробіток, ніж в нашій державі, а й постійно розвивати свій робочий потенціал. А головне - такий варіант роботи - офіційний.

Робота штукатуром за кордоном: особливості професії

Штукатурні роботи - одні з найважливіших будівельних робіт. Штукатур займається вирівнюванням поверхонь, нанесенням декоративного шару на стіни, стелі та інші конструкції. Працівник самостійно готує розчин, завдає вручну або машинним способом на стіни. Робота для штукатура за кордоном можлива з такими якостями, як:

  • Витривалість;
  • Швидка реакція;
  • Хороший окомір;
  • Працездатність;
  • Уважність;
  • Відповідальність;
  • Акуратність;
  • Відсутність страху висоти.

Професія має багато переваг, одним з яких є - висока заробітна плата. Кваліфіковані фахівці в місяць отримують 1000-2000 євро (в залежності від країни, де працює будівельник).

Для чоловіків, які хочуть отримати роботу в Європі бажано мати досвід роботи. Рідко зустрічаються випадки, коли європейські роботодавці вимагають знання англійської мови. Однак це не головний критерій.

Штукатур за кордон найчастіше потрібен на великі будівництва. Вони працюють в спеціалізованих бригадах як всередині будівель, так і зовні. Іноді доводиться працювати на висоті і в несприятливих умовах.

Вакансії для штукатура в Європі з «АМ Лінгвіста»

Більшість українців запитує: що потрібно для того, щоб отримати перевірену вакансію штукатура? Знайти самостійно роботу штукатуром не так просто, тому наше агентство допомагає шукати варіанти роботи від прямих роботодавців в країнах Європи. Легальна робота з нами - гарантований успіх і перспективне майбутнє.

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27